ATY KRY MONIKA S.R.L.
ATY KRY MONIKA S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Sovata, Oraș Sovata, Mureș, CUI 39198770. Cifră de afaceri 2025: 234.226 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 39198770
- Denumire
- ATY KRY MONIKA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|577|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.04.2018
- Sediu
- BEKECS, bl. D, ap. 13, Loc. Sovata, Oraș Sovata, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
Arată toate (10)
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 234.226 lei (+464% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 195,7 mii lei · 2025 234,2 mii lei · maxim 2025 234,2 mii lei · minim 2024 41,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 41,2 mii lei · 2025 56,6 mii lei · maxim 2025 56,6 mii lei · minim 2024 −137,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 3 · 2025 1 · maxim 2023 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 234.226 lei | 41.531 lei | 195.741 lei |
| Venituri totale | 234.226 lei | 6.785 lei | 215.741 lei |
| Cheltuieli totale | 175.389 lei | 144.008 lei | 172.833 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 56.612 lei | 0 lei | 41.245 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 137.638 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 56.612 lei | -137.638 lei | 41.245 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 97.902 lei | 23.996 lei | 106.464 lei |
| Datorii | 110.826 lei | 93.532 lei | 38.362 lei |
| Capitaluri proprii | -12.924 lei | -69.536 lei | 68.102 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATY KRY MONIKA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ATY KRY MONIKA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ATY KRY MONIKA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Sovata, Oraș Sovata, județul Mureș (BEKECS, bl. D, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|26|577|2018, din 17.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ATY KRY MONIKA S.R.L. în 2025?
234.226 lei, cu 464% peste 2024 (41.531 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 56.612 lei.
Câți salariați are ATY KRY MONIKA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ATY KRY MONIKA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.