ATRO HOME S.R.L.
ATRO HOME S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna, CUI 39194620. Cifră de afaceri 2025: 2.689.859 lei, 10 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 39194620
- Denumire
- ATRO HOME S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|135|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.04.2018
- Sediu
- 1 Decembrie 1918, bl. 3, sc. A, et. 4, ap. 26, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (20)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.689.859 lei (+42% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 53,2 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2025 2,7 mil. lei · minim 2018 53,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 8,8 mii lei · 2025 127,2 mii lei · maxim 2024 256 mii lei · minim 2020 −147,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 10 · maxim 2025 10 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.689.859 lei | 1.898.448 lei | 1.196.699 lei | 1.499.887 lei | 1.579.807 lei | 942.305 lei | 574.760 lei | 53.158 lei |
| Venituri totale | 2.958.788 lei | 1.731.600 lei | 1.270.299 lei | 1.976.930 lei | 1.625.036 lei | 942.305 lei | 574.869 lei | 53.158 lei |
| Cheltuieli totale | 2.831.616 lei | 1.421.307 lei | 1.250.047 lei | 1.811.936 lei | 1.574.823 lei | 1.081.282 lei | 560.239 lei | 43.789 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 127.172 lei | 256.023 lei | 10.049 lei | 146.670 lei | 34.307 lei | 0 lei | 8.882 lei | 8.837 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 147.588 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 127.172 lei | 256.023 lei | 10.049 lei | 146.670 lei | 34.307 lei | -147.588 lei | 8.882 lei | 8.837 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 8.218.776 lei | 7.131.852 lei | 1.240.014 lei | 1.146.900 lei | 986.809 lei | 116.238 lei | 83.554 lei | 12.363 lei |
| Datorii | 7.774.128 lei | 6.814.376 lei | 1.178.561 lei | 1.095.496 lei | 1.082.170 lei | 245.906 lei | 65.635 lei | 3.326 lei |
| Capitaluri proprii | 444.648 lei | 317.476 lei | 61.453 lei | 51.404 lei | -95.361 lei | -129.668 lei | 17.919 lei | 9.037 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 4 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATRO HOME S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ATRO HOME S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ATRO HOME S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sfântu Gheorghe, județul Covasna (1 Decembrie 1918, bl. 3, sc. A, et. 4, ap. 26); numărul de înmatriculare e J|14|135|2018, din 17.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ATRO HOME S.R.L. în 2025?
2.689.859 lei, cu 42% peste 2024 (1.898.448 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 127.172 lei.
Câți salariați are ATRO HOME S.R.L.?
10 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ATRO HOME S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.