SAV ARCHERY S.R.L.
SAV ARCHERY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tinca, Comuna Tinca, Bihor, CUI 39194280. Cifră de afaceri 2025: 186.008 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39194280
- Denumire
- SAV ARCHERY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|880|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.04.2018
- Sediu
- MITROPOLIT ANDREI ȘAGUNA, nr. 23, Sat Tinca, Comuna Tinca, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 186.008 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 13,9 mii lei · 2025 186 mii lei · maxim 2023 252,3 mii lei · minim 2021 13,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −600 lei · 2025 25 mii lei · maxim 2023 85,1 mii lei · minim 2021 −44,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 3 · 2025 1 · maxim 2022 5 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 186.008 lei | 188.983 lei | 252.344 lei | 240.539 lei | 13.896 lei | — | — |
| Venituri totale | 207.387 lei | 221.762 lei | 353.710 lei | 260.269 lei | 13.896 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 180.853 lei | 184.597 lei | 266.375 lei | 255.380 lei | 58.675 lei | 20.003 lei | 600 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 24.953 lei | 35.559 lei | 85.140 lei | 2.484 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 44.918 lei | 20.003 lei | 600 lei |
| Rezultat net | 24.953 lei | 35.559 lei | 85.140 lei | 2.484 lei | -44.918 lei | -20.003 lei | -600 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 302.210 lei | 309.223 lei | 258.836 lei | 155.752 lei | 177.185 lei | 174.222 lei | 20 lei |
| Datorii | 70.542 lei | 81.175 lei | 237.013 lei | 219.069 lei | 242.986 lei | 195.105 lei | 900 lei |
| Capitaluri proprii | 164.112 lei | 139.159 lei | 21.823 lei | -63.317 lei | -65.801 lei | -20.883 lei | -880 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 4 | 5 | 3 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAV ARCHERY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SAV ARCHERY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SAV ARCHERY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tinca, Comuna Tinca, județul Bihor (MITROPOLIT ANDREI ȘAGUNA, nr. 23); numărul de înmatriculare e J|05|880|2018, din 17.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut SAV ARCHERY S.R.L. în 2025?
186.008 lei, cu 2% sub 2024 (188.983 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.953 lei.
Câți salariați are SAV ARCHERY S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SAV ARCHERY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.