DISCOUNT CLUB S.R.L.
DISCOUNT CLUB S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tomești, Comuna Tomești, Iași, CUI 39193535. Cifră de afaceri 2021: 4.968 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39193535
- Denumire
- DISCOUNT CLUB S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|933|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.04.2018
- Sediu
- EXTRAVILAN, ÎNCĂPEREA 3 DIN HALA CU NR. CADASTRAL 60259-C1-U2, Sat Tomești, Comuna Tomești, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Arată toate (10)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2021 · 4 bilanțuri
Financiar · 2018–2021 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 4.968 lei (-98% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 288,4 mii lei · 2021 5 mii lei · maxim 2020 297,9 mii lei · minim 2021 5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 55,2 mii lei · 2021 −5,8 mii lei · maxim 2018 55,2 mii lei · minim 2021 −5,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 4.968 lei | 297.915 lei | 169.385 lei | 288.442 lei |
| Venituri totale | 4.987 lei | 297.971 lei | 177.246 lei | 289.329 lei |
| Cheltuieli totale | 10.593 lei | 279.321 lei | 152.643 lei | 230.341 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 12.548 lei | 19.735 lei | 55.243 lei |
| Pierdere netă | 5.755 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -5.755 lei | 12.548 lei | 19.735 lei | 55.243 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 81.931 lei | 93.543 lei | 76.646 lei | 55.403 lei |
| Datorii | 0 lei | 5.857 lei | 1.508 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 81.931 lei | 87.686 lei | 75.138 lei | 55.403 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DISCOUNT CLUB S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DISCOUNT CLUB S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul DISCOUNT CLUB S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tomești, Comuna Tomești, județul Iași (EXTRAVILAN, ÎNCĂPEREA 3 DIN HALA CU NR. CADASTRAL 60259-C1-U2); numărul de înmatriculare e J|22|933|2018, din 17.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut DISCOUNT CLUB S.R.L. în 2021?
4.968 lei, cu 98% sub 2020 (297.915 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.755 lei.
De unde vin datele despre DISCOUNT CLUB S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.