TIDIGI CONF SRL — dosare în instanță
Numele TIDIGI CONF SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 21 martie 2023
- Ultima activitate
- 28 septembrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 39187878)
- CUI
- 39187878
- Denumire
- TIDIGI CONF S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|319|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.04.2018
- Sediu
- MARIA TĂNASE, nr. 3, camera nr. 2, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 64.799 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 35,8 mii lei · 2025 64,8 mii lei · maxim 2022 104,3 mii lei · minim 2018 35,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −3,8 mii lei · 2025 28,4 mii lei · maxim 2021 29,1 mii lei · minim 2024 −22,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 64.799 lei | 66.335 lei | 51.445 lei | 104.332 lei | 100.062 lei | 42.387 lei | 50.711 lei | 35.767 lei |
| Venituri totale | 124.539 lei | 66.335 lei | 51.445 lei | 127.172 lei | 104.255 lei | 42.387 lei | 50.711 lei | 35.767 lei |
| Cheltuieli totale | 94.919 lei | 87.902 lei | 63.567 lei | 101.965 lei | 74.431 lei | 30.474 lei | 41.554 lei | 39.237 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 28.400 lei | 0 lei | 0 lei | 24.184 lei | 29.115 lei | 10.766 lei | 7.868 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 22.231 lei | 12.559 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.828 lei |
| Rezultat net | 28.400 lei | -22.231 lei | -12.559 lei | 24.184 lei | 29.115 lei | 10.766 lei | 7.868 lei | -3.828 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 16.535 lei | 29.135 lei | 18.670 lei | 26.570 lei | 50.053 lei | 17.422 lei | 19.924 lei | 18.765 lei |
| Datorii | 5.146 lei | 46.145 lei | 13.449 lei | 2.165 lei | 5.933 lei | 2.417 lei | 15.685 lei | 22.393 lei |
| Capitaluri proprii | 11.389 lei | -17.010 lei | 5.221 lei | 24.405 lei | 44.120 lei | 15.005 lei | 4.239 lei | -3.628 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe
Cele mai multe la Curtea de Apel Craiova (1 · 50%), apoi Tribunalul Gorj (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Curtea de Apel Craiova | Dolj | Curte de apel | 1 |
| Tribunalul Gorj | Gorj | Tribunal | 1 |
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
- Recurent Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 2
Stadii procesuale
- Fond: 1
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2023: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 807/95/2023 | Curtea de Apel Craiova | Contencios administrativ și fiscal | Recurs | Recurent Reclamant |
| 821/95/2023 | Tribunalul Gorj | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TIDIGI CONF SRL?
TIDIGI CONF SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des TIDIGI CONF SRL?
Cel mai des la Curtea de Apel Craiova (1) și Tribunalul Gorj (1).
În ce calitate apare cel mai des TIDIGI CONF SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant și recurent?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată. Recurent: partea care a declarat recurs împotriva unei hotărâri.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 07 octombrie 2026.