SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 39174223. Cifră de afaceri 2025: 1.281.816 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 39174223
- Denumire
- SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|395|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.04.2018
- Sediu
- UNIRII, nr. 27, bl. 71, sc. B, et. 3, ap. 58, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Arată toate (18)
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.281.816 lei (+413% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 24,6 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2018 24,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 6,7 mii lei · 2025 −31,7 mii lei · maxim 2023 61,6 mii lei · minim 2024 −32,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.281.816 lei | 249.680 lei | 285.149 lei | 169.142 lei | 58.170 lei | 67.169 lei | 64.182 lei | 24.600 lei |
| Venituri totale | 1.293.745 lei | 249.899 lei | 286.443 lei | 169.142 lei | 58.352 lei | 75.032 lei | 69.608 lei | 24.600 lei |
| Cheltuieli totale | 1.296.304 lei | 276.214 lei | 204.749 lei | 111.158 lei | 32.758 lei | 76.726 lei | 97.748 lei | 17.183 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 61.581 lei | 53.011 lei | 23.843 lei | 0 lei | 0 lei | 6.679 lei |
| Pierdere netă | 31.694 lei | 32.682 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.881 lei | 30.228 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -31.694 lei | -32.682 lei | 61.581 lei | 53.011 lei | 23.843 lei | -3.881 lei | -30.228 lei | 6.679 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 544.119 lei | 341.548 lei | 207.628 lei | 179.137 lei | 23.908 lei | 5.738 lei | 22.145 lei | 21.967 lei |
| Datorii | 497.291 lei | 263.025 lei | 96.423 lei | 126.778 lei | 27.295 lei | 28.786 lei | 27.280 lei | 9.045 lei |
| Capitaluri proprii | 46.828 lei | 78.523 lei | 111.205 lei | 49.624 lei | -3.387 lei | -27.230 lei | -23.349 lei | 6.879 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (UNIRII, nr. 27, bl. 71, sc. B, et. 3, ap. 58); numărul de înmatriculare e J|15|395|2018, din 12.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
1.281.816 lei, cu 413% peste 2024 (249.680 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.694 lei.
Câți salariați are SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SPEED SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.