LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.

LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sântana de Mureș, Comuna Sântana de Mureș, Mureș, CUI 39168167. Cifră de afaceri 2025: 319.150

Registru

CUI
39168167
Denumire
LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|541|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.04.2018
Sediu
BUSUIOCULUI, nr. 3, Sat Sântana de Mureș, Comuna Sântana de Mureș, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 8001 Activități de investigații și servicii private de protecție · rev. 3
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 319.150 lei (+11% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 15,9 mii lei · 2025 319,2 mii lei · maxim 2025 319,2 mii lei · minim 2019 15,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 12,7 mii lei · 2025 148 mii lei · maxim 2025 148 mii lei · minim 2022 −9,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2019 0.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă319.150 lei287.365 lei37.726 lei—fără bilanțfără bilanț15.905 lei
Venituri totale320.802 lei287.385 lei37.726 lei0 leifără bilanțfără bilanț15.905 lei
Cheltuieli totale148.253 lei126.243 lei13.803 lei9.873 leifără bilanțfără bilanț2.758 lei
Rezultat
Profit net147.985 lei132.451 lei20.171 lei0 leifără bilanțfără bilanț12.670 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei9.873 leifără bilanțfără bilanț0 lei
Rezultat net147.985 lei132.451 lei20.171 lei-9.873 leifără bilanțfără bilanț12.670 lei
Bilanț
Active totale424.020 lei356.699 lei75.060 lei46.785 leifără bilanțfără bilanț13.951 lei
Datorii271.914 lei222.578 lei13.390 lei5.286 leifără bilanțfără bilanț881 lei
Capitaluri proprii152.106 lei134.121 lei61.670 lei41.499 leifără bilanțfără bilanț13.070 lei
Oameni
Număr mediu de salariați32——fără bilanțfără bilanț0

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sântana de Mureș, Comuna Sântana de Mureș, județul Mureș (BUSUIOCULUI, nr. 3); numărul de înmatriculare e J|26|541|2018, din 11.04.2018.

Ce cifră de afaceri a avut LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L. în 2025?

319.150 lei, cu 11% peste 2024 (287.365 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 147.985 lei.

Câți salariați are LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.