MEVENIS GROUP S.R.L.

MEVENIS GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureș, CUI 39161746. Cifră de afaceri 2025: 383.453 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
39161746
Denumire
MEVENIS GROUP S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|526|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.04.2018
Sediu
PĂNET, nr. 196, Sat Pănet, Comuna Pănet, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 383.453 lei (+30% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 29,3 mii lei · 2025 383,5 mii lei · maxim 2025 383,5 mii lei · minim 2020 23,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 25,8 mii lei · 2025 284,1 mii lei · maxim 2025 284,1 mii lei · minim 2020 541 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă383.453 lei294.260 lei262.556 lei291.566 lei283.811 lei23.292 lei33.799 lei29.328 lei
Venituri totale404.194 lei309.329 lei262.633 lei301.307 lei283.811 lei23.292 lei33.799 lei29.328 lei
Cheltuieli totale113.516 lei98.508 lei95.396 lei183.061 lei74.397 lei22.074 lei6.516 lei2.665 lei
Rezultat
Profit net284.054 lei206.828 lei165.071 lei115.911 lei206.826 lei541 lei26.269 lei25.783 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net284.054 lei206.828 lei165.071 lei115.911 lei206.826 lei541 lei26.269 lei25.783 lei
Bilanț
Active totale921.794 lei743.210 lei547.243 lei350.964 lei295.586 lei83.579 lei67.061 lei60.036 lei
Datorii41.419 lei41.272 lei37.242 lei6.034 lei35.967 lei30.786 lei14.809 lei34.053 lei
Capitaluri proprii880.375 lei701.938 lei510.001 lei344.930 lei259.619 lei52.793 lei52.252 lei25.983 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MEVENIS GROUP S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MEVENIS GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MEVENIS GROUP S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Pănet, Comuna Pănet, județul Mureș (PĂNET, nr. 196); numărul de înmatriculare e J|26|526|2018, din 10.04.2018.

Ce cifră de afaceri a avut MEVENIS GROUP S.R.L. în 2025?

383.453 lei, cu 30% peste 2024 (294.260 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 284.054 lei.

Câți salariați are MEVENIS GROUP S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MEVENIS GROUP S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.