TENCOSERV INTONACCI S.R.L.

TENCOSERV INTONACCI S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Vârteju, Oraș Măgurele, Ilfov, CUI 39158015. Cifră de afaceri 2025: 3.634.556 lei, 10 salariați. Date ON

Registru

CUI
39158015
Denumire
TENCOSERV INTONACCI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|8106|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.11.2023
Sediu
URANUS, nr. 46, Loc. Vârteju, Oraș Măgurele, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (13)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.634.556 lei (+134% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 272,8 mii lei · 2025 3,6 mil. lei · maxim 2025 3,6 mil. lei · minim 2018 272,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 156,9 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2025 1,8 mil. lei · minim 2021 80,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 10 · maxim 2024 13 · minim 2018 2.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă3.634.556 lei1.556.147 lei866.468 lei959.481 lei576.830 lei608.062 lei515.723 lei272.754 lei
Venituri totale3.659.363 lei1.586.497 lei866.468 lei959.481 lei576.834 lei608.062 lei515.723 lei272.754 lei
Cheltuieli totale1.546.419 lei922.281 lei564.966 lei691.984 lei490.425 lei450.206 lei331.221 lei110.802 lei
Rezultat
Profit net1.755.165 lei616.621 lei292.837 lei259.282 lei80.641 lei151.775 lei179.345 lei156.902 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.755.165 lei616.621 lei292.837 lei259.282 lei80.641 lei151.775 lei179.345 lei156.902 lei
Bilanț
Active totale2.284.567 lei1.972.850 lei1.196.833 lei997.357 lei393.016 lei297.815 lei269.576 lei171.542 lei
Datorii526.024 lei630.361 lei470.965 lei564.326 lei216.153 lei101.593 lei85.129 lei14.440 lei
Capitaluri proprii1.758.543 lei1.342.489 lei725.868 lei433.031 lei176.863 lei196.222 lei184.447 lei157.102 lei
Oameni
Număr mediu de salariați10131298642

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TENCOSERV INTONACCI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TENCOSERV INTONACCI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TENCOSERV INTONACCI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Vârteju, Oraș Măgurele, județul Ilfov (URANUS, nr. 46); numărul de înmatriculare e J|23|8106|2023, din 29.11.2023.

Ce cifră de afaceri a avut TENCOSERV INTONACCI S.R.L. în 2025?

3.634.556 lei, cu 134% peste 2024 (1.556.147 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.755.165 lei.

Câți salariați are TENCOSERV INTONACCI S.R.L.?

10 salariați în medie în 2025 (13 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TENCOSERV INTONACCI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.