URBAN BUSINESS CAFE S.R.L.
URBAN BUSINESS CAFE S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău, CUI 39133843. Cifră de afaceri 2025: 60.712 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39133843
- Denumire
- URBAN BUSINESS CAFE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|499|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.04.2018
- Sediu
- FAGULUI, nr. 2, Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (32)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 60.712 lei (+151% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 0 lei · 2025 60,7 mii lei · maxim 2023 262,3 mii lei · minim 2018 0 lei.
Rezultat net (lei): 2018 −216 lei · 2025 14,9 mii lei · maxim 2022 181,8 mii lei · minim 2023 −100,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 60.712 lei | 24.180 lei | 262.295 lei | 254.597 lei | — | — | 1.500 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 60.712 lei | 24.180 lei | 262.295 lei | 254.597 lei | 0 lei | 0 lei | 1.500 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 42.888 lei | 62.366 lei | 360.014 lei | 69.275 lei | 600 lei | 600 lei | 923 lei | 216 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 14.894 lei | 0 lei | 0 lei | 181.816 lei | 0 lei | 0 lei | 532 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 38.186 lei | 100.342 lei | 0 lei | 600 lei | 600 lei | 0 lei | 216 lei |
| Rezultat net | 14.894 lei | -38.186 lei | -100.342 lei | 181.816 lei | -600 lei | -600 lei | 532 lei | -216 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 116.233 lei | 94.268 lei | 138.880 lei | 225.029 lei | 4.556 lei | 4.156 lei | 4.651 lei | 574 lei |
| Datorii | 58.735 lei | 51.664 lei | 58.090 lei | 43.897 lei | 5.240 lei | 4.240 lei | 4.135 lei | 590 lei |
| Capitaluri proprii | 57.498 lei | 42.604 lei | 80.790 lei | 181.132 lei | -684 lei | -84 lei | 516 lei | -16 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este URBAN BUSINESS CAFE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, URBAN BUSINESS CAFE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul URBAN BUSINESS CAFE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Comănești, Oraș Comănești, județul Bacău (FAGULUI, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|04|499|2018, din 03.04.2018.
Ce cifră de afaceri a avut URBAN BUSINESS CAFE S.R.L. în 2025?
60.712 lei, cu 151% peste 2024 (24.180 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.894 lei.
De unde vin datele despre URBAN BUSINESS CAFE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.