MUNCHERY ARTISANS S.R.L.
MUNCHERY ARTISANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, Timiș, CUI 39111276. Cifră de afaceri 2025: 15.785 lei, 1 salariați
Registru
- CUI
- 39111276
- Denumire
- MUNCHERY ARTISANS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1043|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2018
- Sediu
- 13 DECEMBRIE, nr. 19, Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 15.785 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 7,6 mii lei · 2025 15,8 mii lei · maxim 2021 28,8 mii lei · minim 2018 7,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −48 lei · 2025 −44 mii lei · maxim 2020 27 lei · minim 2025 −44 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 15.785 lei | — | 17.589 lei | 18.184 lei | 28.785 lei | 23.288 lei | 14.370 lei | 7.630 lei |
| Venituri totale | 15.785 lei | 0 lei | 17.589 lei | 18.184 lei | 28.785 lei | 23.288 lei | 14.370 lei | 7.631 lei |
| Cheltuieli totale | 59.297 lei | — | 58.830 lei | 36.834 lei | 35.550 lei | 22.580 lei | 14.613 lei | 7.449 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 27 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 43.984 lei | 0 lei | 41.417 lei | 19.005 lei | 7.629 lei | 0 lei | 657 lei | 48 lei |
| Rezultat net | -43.984 lei | 0 lei | -41.417 lei | -19.005 lei | -7.629 lei | 27 lei | -657 lei | -48 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 57.378 lei | — | 35.685 lei | 18.095 lei | 10.705 lei | 4.781 lei | 3.125 lei | 1.550 lei |
| Datorii | 215.626 lei | 0 lei | 104.214 lei | 45.207 lei | 18.812 lei | 5.259 lei | 3.630 lei | 1.398 lei |
| Capitaluri proprii | -158.248 lei | 0 lei | -68.529 lei | -27.112 lei | -8.107 lei | -478 lei | -505 lei | 152 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MUNCHERY ARTISANS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MUNCHERY ARTISANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MUNCHERY ARTISANS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, județul Timiș (13 DECEMBRIE, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|35|1043|2018, din 29.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MUNCHERY ARTISANS S.R.L. în 2025?
15.785 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 43.984 lei.
Câți salariați are MUNCHERY ARTISANS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MUNCHERY ARTISANS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.