TERMORAM RO TEAM S.R.L.
TERMORAM RO TEAM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 39098339. Cifră de afaceri 2025: 7.124.913 lei, 1
Registru
- CUI
- 39098339
- Denumire
- TERMORAM RO TEAM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3108|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.07.2020
- Sediu
- SOARELUI, nr. 9, bl. C7, ap. 6, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 0230 — Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană; 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale; 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar — 2019, 2020, 2021, 2023, 2024, 2025
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.124.913 lei (+644% față de 2024).
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | — | — | 523.179 lei | 1.124.118 lei | 957.746 lei | 7.124.913 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 523.179 lei | 1.092.316 lei | 964.437 lei | 8.413.631 lei |
| Cheltuieli totale | 14.731 lei | — | 99.735 lei | 812.687 lei | 762.127 lei | 6.874.897 lei |
| Rezultat net | -14.731 lei | 0 lei | 418.212 lei | 268.942 lei | 177.776 lei | 1.296.445 lei |
| Active totale | 378 lei | 237 lei | 469.645 lei | 1.009.080 lei | 1.676.042 lei | 5.342.741 lei |
| Datorii | 15.643 lei | 15.502 lei | 66.698 lei | 503.956 lei | 993.142 lei | 3.505.776 lei |
| Capitaluri proprii | -15.265 lei | -15.265 lei | 402.947 lei | 505.124 lei | 682.900 lei | 1.836.965 lei |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 4 | 2 | 2 | 1 |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERMORAM RO TEAM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TERMORAM RO TEAM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TERMORAM RO TEAM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (SOARELUI, nr. 9, bl. C7, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|23|3108|2020, din 27.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut TERMORAM RO TEAM S.R.L. în 2025?
7.124.913 lei, cu 644% peste 2024 (957.746 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.296.445 lei.
Câți salariați are TERMORAM RO TEAM S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TERMORAM RO TEAM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.