DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L.
DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraș-Severin, CUI 39088254. Cifră de afaceri 2025: 332.901 lei, 1 s
Registru
- CUI
- 39088254
- Denumire
- DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|176|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.03.2018
- Sediu
- RUSCA MONTANA, nr. 186, Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 332.901 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 234,8 mii lei · 2025 332,9 mii lei · maxim 2025 332,9 mii lei · minim 2021 229 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −12,9 mii lei · 2025 9,5 mii lei · maxim 2024 106,7 mii lei · minim 2023 −33 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 332.901 lei | 280.295 lei | 252.905 lei | 260.034 lei | 229.022 lei | 288.415 lei | 246.636 lei | 234.789 lei |
| Venituri totale | 333.002 lei | 280.295 lei | 252.906 lei | 260.034 lei | 231.951 lei | 291.190 lei | 247.672 lei | 235.592 lei |
| Cheltuieli totale | 319.242 lei | 170.832 lei | 283.365 lei | 247.971 lei | 226.541 lei | 264.383 lei | 240.507 lei | 246.187 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 9.511 lei | 106.715 lei | 0 lei | 9.514 lei | 3.368 lei | 24.081 lei | 4.698 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 32.988 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.943 lei |
| Rezultat net | 9.511 lei | 106.715 lei | -32.988 lei | 9.514 lei | 3.368 lei | 24.081 lei | 4.698 lei | -12.943 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 751.789 lei | 455.360 lei | 442.302 lei | 136.447 lei | 47.218 lei | 21.135 lei | 52.840 lei | 38.986 lei |
| Datorii | 692.130 lei | 371.879 lei | 465.536 lei | 126.693 lei | 38.341 lei | 5.100 lei | 60.885 lei | 51.729 lei |
| Capitaluri proprii | 59.659 lei | 83.481 lei | -23.234 lei | 9.754 lei | 8.877 lei | 16.035 lei | -8.045 lei | -12.743 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rusca Montană, Comuna Rusca Montană, județul Caraș-Severin (RUSCA MONTANA, nr. 186); numărul de înmatriculare e J|11|176|2018, din 26.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L. în 2025?
332.901 lei, cu 19% peste 2024 (280.295 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.511 lei.
Câți salariați are DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DMA DENIMANDOR AUTO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.