PATICON ANDREPAU S.R.L.

PATICON ANDREPAU S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Liteni, Suceava, CUI 39085398. Cifră de afaceri 2025: 524.643 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
39085398
Denumire
PATICON ANDREPAU S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|468|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.03.2018
Sediu
CRIZANTEMELOR, nr. 19 A, Oraș Liteni, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
Arată toate (27)
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 524.643 lei (+27% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 112,7 mii lei · 2025 524,6 mii lei · maxim 2025 524,6 mii lei · minim 2018 112,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 2,9 mii lei · 2025 3,2 mii lei · maxim 2021 104,9 mii lei · minim 2024 49 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 2 · maxim 2021 2 · minim 2018 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă524.643 lei413.302 lei261.473 lei214.067 lei291.980 lei199.654 lei180.257 lei112.737 lei
Venituri totale537.742 lei421.695 lei264.005 lei216.616 lei294.487 lei201.693 lei182.648 lei114.045 lei
Cheltuieli totale532.954 lei420.358 lei255.144 lei183.603 lei187.204 lei199.764 lei179.218 lei109.984 lei
Rezultat
Profit net3.183 lei49 lei6.419 lei31.172 lei104.931 lei773 lei1.601 lei2.920 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net3.183 lei49 lei6.419 lei31.172 lei104.931 lei773 lei1.601 lei2.920 lei
Bilanț
Active totale116.234 lei75.778 lei134.856 lei166.890 lei150.422 lei53.233 lei54.635 lei63.778 lei
Datorii53.268 lei15.995 lei37.078 lei27.025 lei41.729 lei49.471 lei51.646 lei60.658 lei
Capitaluri proprii62.966 lei59.783 lei97.778 lei139.865 lei108.693 lei3.762 lei2.989 lei3.120 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22212111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PATICON ANDREPAU S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, PATICON ANDREPAU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PATICON ANDREPAU S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Liteni, județul Suceava (CRIZANTEMELOR, nr. 19 A); numărul de înmatriculare e J|33|468|2018, din 26.03.2018.

Ce cifră de afaceri a avut PATICON ANDREPAU S.R.L. în 2025?

524.643 lei, cu 27% peste 2024 (413.302 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.183 lei.

Câți salariați are PATICON ANDREPAU S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PATICON ANDREPAU S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.