RADU CONFINANCE S.R.L.
RADU CONFINANCE S.R.L.: firmă în procedură de insolvență din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 39071287. Cifră de afaceri 2025: 109.485 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39071287
- Denumire
- RADU CONFINANCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|202|2018
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 22.03.2018
- Sediu
- RADU NEGRU, nr. 4, bl. 41, sc. 1, et. 1, ap. 6, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2023.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 109.485 lei (-57% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 10,1 mii lei · 2025 109,5 mii lei · maxim 2022 275,6 mii lei · minim 2018 10,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 5,4 mii lei · 2025 6,2 mii lei · maxim 2022 194,9 mii lei · minim 2018 5,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 109.485 lei | fără bilanț | 251.900 lei | 275.579 lei | 87.729 lei | 61.347 lei | 30.627 lei | 10.060 lei |
| Venituri totale | 109.495 lei | fără bilanț | 251.900 lei | 275.579 lei | 87.729 lei | 61.382 lei | 30.627 lei | 11.095 lei |
| Cheltuieli totale | 93.769 lei | fără bilanț | 208.251 lei | 76.313 lei | 7.853 lei | 4.544 lei | 8.130 lei | 5.344 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 6.151 lei | fără bilanț | 35.300 lei | 194.916 lei | 77.507 lei | 54.997 lei | 21.578 lei | 5.445 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.151 lei | fără bilanț | 35.300 lei | 194.916 lei | 77.507 lei | 54.997 lei | 21.578 lei | 5.445 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 207.264 lei | fără bilanț | 609.475 lei | 359.907 lei | 162.070 lei | 83.201 lei | 28.056 lei | 6.017 lei |
| Datorii | 188.740 lei | fără bilanț | 219.533 lei | 5.265 lei | 2.344 lei | 982 lei | 834 lei | 372 lei |
| Capitaluri proprii | 18.524 lei | fără bilanț | 389.942 lei | 354.642 lei | 159.726 lei | 82.219 lei | 27.222 lei | 5.645 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | fără bilanț | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RADU CONFINANCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RADU CONFINANCE S.R.L. figurează în procedură de insolvență. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul RADU CONFINANCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (RADU NEGRU, nr. 4, bl. 41, sc. 1, et. 1, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|09|202|2018, din 22.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut RADU CONFINANCE S.R.L. în 2025?
109.485 lei, cu 57% sub 2024 (251.900 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.151 lei.
De unde vin datele despre RADU CONFINANCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.