NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.

NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 39054073. Cifră de afaceri 2025: 423.659 lei, 3 salariați. Date

Registru

CUI
39054073
Denumire
NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|3871|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.03.2018
Sediu
GEORGE BARIȚIU, nr. 11, et. 1, ap. 2, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
Arată toate (34)
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · rev. 2
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 423.659 lei (-3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 77,1 mii lei · 2025 423,7 mii lei · maxim 2023 439 mii lei · minim 2018 77,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 30,2 mii lei · 2025 −22,8 mii lei · maxim 2023 189 mii lei · minim 2025 −22,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2020 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă423.659 lei434.665 lei438.976 lei210.618 lei205.861 lei301.363 lei182.632 lei77.124 lei
Venituri totale423.661 lei439.553 lei440.981 lei219.042 lei241.127 lei309.788 lei182.632 lei77.124 lei
Cheltuieli totale443.853 lei359.415 lei218.900 lei147.393 lei220.450 lei300.946 lei162.863 lei44.630 lei
Rezultat
Profit net0 lei63.838 lei189.011 lei67.351 lei13.634 lei296 lei14.290 lei30.180 lei
Pierdere netă22.811 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-22.811 lei63.838 lei189.011 lei67.351 lei13.634 lei296 lei14.290 lei30.180 lei
Bilanț
Active totale476.152 lei392.685 lei363.346 lei342.698 lei356.509 lei474.260 lei534.805 lei330.776 lei
Datorii103.408 lei36.945 lei33.944 lei202.307 lei295.889 lei429.274 lei490.115 lei300.396 lei
Capitaluri proprii227.373 lei355.740 lei329.402 lei140.391 lei60.620 lei44.986 lei44.690 lei30.380 lei
Oameni
Număr mediu de salariați32—111——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (GEORGE BARIȚIU, nr. 11, et. 1, ap. 2, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|3871|2018, din 21.03.2018.

Ce cifră de afaceri a avut NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. în 2025?

423.659 lei, cu 3% sub 2024 (434.665 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 22.811 lei.

Câți salariați are NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NEXT ROOT MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.