URETOM QUALITY S.R.L.
URETOM QUALITY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 39051670. Cifră de afaceri 2025: 74.860 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39051670
- Denumire
- URETOM QUALITY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|905|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.03.2018
- Sediu
- TIMIȘ, nr. 20, sc. B, ap. 4, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 74.860 lei (-12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 52 mii lei · 2025 74,9 mii lei · maxim 2023 88,9 mii lei · minim 2022 52 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −3,2 mii lei · 2025 15,4 mii lei · maxim 2025 15,4 mii lei · minim 2019 −3,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 0 · maxim 2022 1 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 74.860 lei | 84.830 lei | 88.885 lei | 51.972 lei | — | — | — |
| Venituri totale | 79.777 lei | 84.830 lei | 88.885 lei | 56.972 lei | 0 lei | 15.395 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 61.346 lei | 69.364 lei | 84.271 lei | 50.532 lei | — | 2.236 lei | 3.244 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 15.385 lei | 14.618 lei | 3.725 lei | 4.731 lei | 0 lei | 12.697 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.244 lei |
| Rezultat net | 15.385 lei | 14.618 lei | 3.725 lei | 4.731 lei | 0 lei | 12.697 lei | -3.244 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 29.462 lei | 36.501 lei | 34.078 lei | 49.601 lei | — | 10.034 lei | 10.424 lei |
| Datorii | 0 lei | 202 lei | 12.398 lei | 31.646 lei | 0 lei | 462 lei | 13.550 lei |
| Capitaluri proprii | 29.462 lei | 36.299 lei | 21.680 lei | 17.955 lei | 0 lei | 9.572 lei | -3.126 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este URETOM QUALITY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, URETOM QUALITY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul URETOM QUALITY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (TIMIȘ, nr. 20, sc. B, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|35|905|2018, din 20.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut URETOM QUALITY S.R.L. în 2025?
74.860 lei, cu 12% sub 2024 (84.830 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 15.385 lei.
Câți salariați are URETOM QUALITY S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre URETOM QUALITY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.