K STYLE & SPORTS S.R.L.

K STYLE & SPORTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu, CUI 39002066. Cifră de afaceri 2025: 71.430 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
39002066
Denumire
K STYLE & SPORTS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|348|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.03.2018
Sediu
XL, nr. 21, et. P., ap. 2, Vila 1, Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
  • 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 71.430 lei (+10% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 32,1 mii lei · 2025 71,4 mii lei · maxim 2025 71,4 mii lei · minim 2019 32,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −3,6 mii lei · 2025 −1,2 mii lei · maxim 2023 11,5 mii lei · minim 2022 −6,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă71.430 lei64.698 lei50.990 lei33.445 leifără bilanț39.835 lei32.075 lei
Venituri totale71.430 lei64.699 lei66.198 lei33.445 leifără bilanț47.864 lei32.075 lei
Cheltuieli totale71.931 lei62.246 lei54.037 lei39.508 leifără bilanț41.820 lei35.221 lei
Rezultat
Profit net0 lei1.806 lei11.499 lei0 leifără bilanț5.782 lei0 lei
Pierdere netă1.215 lei0 lei0 lei6.725 leifără bilanț0 lei3.570 lei
Rezultat net-1.215 lei1.806 lei11.499 lei-6.725 leifără bilanț5.782 lei-3.570 lei
Bilanț
Active totale7.281 lei8.129 lei5.776 lei7.504 leifără bilanț6.339 lei2.364 lei
Datorii5.008 lei4.941 lei4.394 lei17.621 leifără bilanț7.182 lei8.990 lei
Capitaluri proprii2.273 lei3.188 lei1.382 lei-10.117 leifără bilanț-843 lei-6.626 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111fără bilanț11

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este K STYLE & SPORTS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, K STYLE & SPORTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul K STYLE & SPORTS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cristian, Comuna Cristian, județul Sibiu (XL, nr. 21, et. P., ap. 2, Vila 1); numărul de înmatriculare e J|32|348|2018, din 09.03.2018.

Ce cifră de afaceri a avut K STYLE & SPORTS S.R.L. în 2025?

71.430 lei, cu 10% peste 2024 (64.698 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.215 lei.

Câți salariați are K STYLE & SPORTS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre K STYLE & SPORTS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.