TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L.
TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dumbrăvești, Comuna Drăganu, Argeș, CUI 38989172. Cifră de afaceri 2025: 344.528 lei, 4 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 38989172
- Denumire
- TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|513|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.03.2018
- Sediu
- nr. 97, Sat Dumbrăvești, Comuna Drăganu, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 344.528 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 157,4 mii lei · 2025 344,5 mii lei · maxim 2025 344,5 mii lei · minim 2018 157,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 91 mii lei · 2025 1,6 mii lei · maxim 2020 124,7 mii lei · minim 2025 1,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 4 · 2025 4 · maxim 2021 6 · minim 2019 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 344.528 lei | 295.809 lei | 289.411 lei | 289.933 lei | 296.953 lei | 296.376 lei | 164.676 lei | 157.392 lei |
| Venituri totale | 344.528 lei | 295.817 lei | 289.414 lei | 289.933 lei | 296.953 lei | 296.376 lei | 164.676 lei | 157.392 lei |
| Cheltuieli totale | 338.152 lei | 286.154 lei | 230.085 lei | 221.163 lei | 240.950 lei | 168.709 lei | 146.203 lei | 64.794 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 1.629 lei | 7.352 lei | 56.869 lei | 66.016 lei | 53.221 lei | 124.702 lei | 16.826 lei | 91.025 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.629 lei | 7.352 lei | 56.869 lei | 66.016 lei | 53.221 lei | 124.702 lei | 16.826 lei | 91.025 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 267.242 lei | 256.090 lei | 261.928 lei | 359.513 lei | 294.817 lei | 241.177 lei | 110.572 lei | 97.421 lei |
| Datorii | 11.403 lei | 1.880 lei | 15.070 lei | 112.524 lei | 8.844 lei | 8.425 lei | 2.521 lei | 6.196 lei |
| Capitaluri proprii | 255.839 lei | 254.210 lei | 246.858 lei | 246.989 lei | 285.973 lei | 232.752 lei | 108.051 lei | 91.225 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 4 | 3 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dumbrăvești, Comuna Drăganu, județul Argeș (nr. 97); numărul de înmatriculare e J|03|513|2018, din 08.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L. în 2025?
344.528 lei, cu 16% peste 2024 (295.809 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.629 lei.
Câți salariați are TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TERMINSTAL TOPSANIT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.