VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L.

VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 38988134. Cifră de afaceri 2024: 34.617 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
38988134
Denumire
VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|299|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.03.2018
Sediu
DECEBAL, bl. K, sc. A, et. 2, ap. 8, Municipiul Deva, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Arată toate (13)
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2024 · 6 bilanțuri

Financiar · 2018–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 34.617 lei (-55% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 58,9 mii lei · 2024 34,6 mii lei · maxim 2019 127,7 mii lei · minim 2020 33,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 2,1 mii lei · 2024 5,5 mii lei · maxim 2023 12,9 mii lei · minim 2020 −13,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · maxim 2018 0 · minim 2018 0.

Indicator2024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă34.617 lei76.191 lei48.687 leifără bilanț33.092 lei127.658 lei58.858 lei
Venituri totale34.617 lei76.191 lei48.687 leifără bilanț33.152 lei127.923 lei58.987 lei
Cheltuieli totale27.313 lei60.041 lei55.521 leifără bilanț45.471 lei121.131 lei55.177 lei
Rezultat
Profit net5.493 lei12.940 lei0 leifără bilanț0 lei2.954 lei2.078 lei
Pierdere netă0 lei0 lei8.294 leifără bilanț13.245 lei0 lei0 lei
Rezultat net5.493 lei12.940 lei-8.294 leifără bilanț-13.245 lei2.954 lei2.078 lei
Bilanț
Active totale8.654 lei23.427 lei8.256 leifără bilanț41.098 lei59.573 lei2.965 lei
Datorii24.735 lei45.000 lei42.769 leifără bilanț49.111 lei54.341 lei687 lei
Capitaluri proprii-16.081 lei-21.573 lei-34.513 leifără bilanț-8.013 lei5.232 lei2.278 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———fără bilanț——0

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Deva, județul Hunedoara (DECEBAL, bl. K, sc. A, et. 2, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|20|299|2018, din 08.03.2018.

Ce cifră de afaceri a avut VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L. în 2024?

34.617 lei, cu 55% sub 2023 (76.191 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.493 lei.

De unde vin datele despre VREVENTS BAR SOLUTION S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.