FLORINEL & MARY STYLE S.R.L.
FLORINEL & MARY STYLE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 38985138. Cifră de afaceri 2023: 11.195 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 38985138
- Denumire
- FLORINEL & MARY STYLE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|3251|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.03.2018
- Sediu
- TRIBUNEI, nr. 6A, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri
Financiar · 2018–2023 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 11.195 lei (-96% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 39,3 mii lei · 2023 11,2 mii lei · maxim 2022 257,4 mii lei · minim 2023 11,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −13,7 mii lei · 2023 −41 mii lei · maxim 2022 173,6 mii lei · minim 2023 −41 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2023 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 11.195 lei | 257.423 lei | 39.258 lei | — | — | — |
| Venituri totale | 41.869 lei | 257.423 lei | 39.258 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 82.537 lei | 81.669 lei | 66.977 lei | 3.589 lei | 13.668 lei | 13.668 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 173.566 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 41.024 lei | 0 lei | 28.112 lei | 3.589 lei | 13.668 lei | 13.668 lei |
| Rezultat net | -41.024 lei | 173.566 lei | -28.112 lei | -3.589 lei | -13.668 lei | -13.668 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 222.766 lei | 232.724 lei | 37.735 lei | 1.074 lei | 932 lei | 932 lei |
| Datorii | 62.924 lei | 31.858 lei | 79.315 lei | 18.131 lei | 14.400 lei | 14.400 lei |
| Capitaluri proprii | 159.842 lei | 200.866 lei | -41.580 lei | -17.057 lei | -13.468 lei | -13.468 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLORINEL & MARY STYLE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FLORINEL & MARY STYLE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FLORINEL & MARY STYLE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (TRIBUNEI, nr. 6A); numărul de înmatriculare e J|40|3251|2018, din 07.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut FLORINEL & MARY STYLE S.R.L. în 2023?
11.195 lei, cu 96% sub 2022 (257.423 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.024 lei.
Câți salariați are FLORINEL & MARY STYLE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLORINEL & MARY STYLE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.