RANDALEX MOA STORY S.R.L.
RANDALEX MOA STORY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Scanteia, Comuna Scânteia, Iași, CUI 38926344. Cifră de afaceri 2025: 356.870 lei, 2 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 38926344
- Denumire
- RANDALEX MOA STORY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|466|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.02.2018
- Sediu
- NR. CADASTRAL 60479 - C4, PARTER, CAMERA 1, Sat Scanteia, Comuna Scânteia, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 0149 Creșterea altor animale · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 356.870 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 198,2 mii lei · 2025 356,9 mii lei · maxim 2025 356,9 mii lei · minim 2023 198,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 0 lei · 2025 29,5 mii lei · maxim 2025 29,5 mii lei · minim 2021 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 356.870 lei | 322.702 lei | 198.220 lei | fără bilanț | — |
| Venituri totale | 380.390 lei | 333.387 lei | 198.220 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 346.774 lei | 326.957 lei | 193.921 lei | fără bilanț | — |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 29.546 lei | 1.735 lei | 2.718 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 29.546 lei | 1.735 lei | 2.718 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 208.523 lei | 122.332 lei | 132.081 lei | fără bilanț | — |
| Datorii | 169.818 lei | 113.173 lei | 124.657 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 38.705 lei | 9.159 lei | 7.424 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RANDALEX MOA STORY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RANDALEX MOA STORY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RANDALEX MOA STORY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Scanteia, Comuna Scânteia, județul Iași (NR. CADASTRAL 60479 - C4, PARTER, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|22|466|2018, din 26.02.2018.
Ce cifră de afaceri a avut RANDALEX MOA STORY S.R.L. în 2025?
356.870 lei, cu 11% peste 2024 (322.702 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.546 lei.
Câți salariați are RANDALEX MOA STORY S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RANDALEX MOA STORY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.