EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L.
EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Teleorman, CUI 38902256. Cifră de afaceri 2024: 337.834 lei, 1 salariați. Date
Registru
- CUI
- 38902256
- Denumire
- EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|104|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.02.2018
- Sediu
- Vănei, nr. 4, Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor · rev. 2
- 0163 Activități după recoltare · rev. 2
- 0164 Pregătirea semințelor · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 337.834 lei (+52% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 66,1 mii lei · 2024 337,8 mii lei · maxim 2021 405,1 mii lei · minim 2018 66,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 67,8 mii lei · 2024 20,4 mii lei · maxim 2021 257,5 mii lei · minim 2024 20,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2024 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 337.834 lei | 221.901 lei | 324.588 lei | 405.108 lei | 110.866 lei | 111.572 lei | 66.117 lei |
| Venituri totale | 478.684 lei | 288.720 lei | 500.322 lei | 523.832 lei | 238.656 lei | 231.457 lei | 130.260 lei |
| Cheltuieli totale | 452.017 lei | 263.768 lei | 321.415 lei | 262.723 lei | 177.427 lei | 128.508 lei | 61.772 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 20.362 lei | 23.066 lei | 176.148 lei | 257.543 lei | 60.120 lei | 101.802 lei | 67.827 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 20.362 lei | 23.066 lei | 176.148 lei | 257.543 lei | 60.120 lei | 101.802 lei | 67.827 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 809.881 lei | 771.241 lei | 787.183 lei | 538.763 lei | 300.872 lei | 218.834 lei | 84.931 lei |
| Datorii | 96.519 lei | 84.535 lei | 123.543 lei | 51.271 lei | 70.923 lei | 49.005 lei | 16.904 lei |
| Capitaluri proprii | 713.362 lei | 686.706 lei | 663.640 lei | 487.492 lei | 229.949 lei | 169.829 lei | 68.027 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, județul Teleorman (Vănei, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|34|104|2018, din 21.02.2018.
Ce cifră de afaceri a avut EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L. în 2024?
337.834 lei, cu 52% peste 2023 (221.901 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.362 lei.
Câți salariați are EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EMACRIS AGRO CULCEA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.