NICU YTU CONS S.R.L.
NICU YTU CONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș, CUI 38877063. Cifră de afaceri 2025: 220.519 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38877063
- Denumire
- NICU YTU CONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|498|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.02.2018
- Sediu
- BICAZ, nr. 10A, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
Arată toate (63)
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 220.519 lei (-57% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 67,8 mii lei · 2025 220,5 mii lei · maxim 2024 514,4 mii lei · minim 2018 67,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 4,9 mii lei · 2025 14,4 mii lei · maxim 2025 14,4 mii lei · minim 2021 −105,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2025 2 · maxim 2021 10 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 220.519 lei | 514.396 lei | 283.901 lei | 251.715 lei | 290.461 lei | 257.793 lei | 128.781 lei | 67.788 lei |
| Venituri totale | 230.617 lei | 515.339 lei | 313.901 lei | 251.716 lei | 290.461 lei | 257.793 lei | 128.781 lei | 67.788 lei |
| Cheltuieli totale | 212.227 lei | 501.222 lei | 305.892 lei | 294.761 lei | 393.222 lei | 242.931 lei | 123.141 lei | 62.253 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 14.350 lei | 9.052 lei | 4.869 lei | 0 lei | 0 lei | 12.444 lei | 4.352 lei | 4.856 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 45.563 lei | 105.666 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.350 lei | 9.052 lei | 4.869 lei | -45.563 lei | -105.666 lei | 12.444 lei | 4.352 lei | 4.856 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 15.845 lei | 22.991 lei | 10.758 lei | 7.387 lei | 19.410 lei | 53.266 lei | 29.270 lei | 9.413 lei |
| Datorii | 116.951 lei | 138.448 lei | 135.267 lei | 136.765 lei | 103.224 lei | 31.414 lei | 19.862 lei | 4.357 lei |
| Capitaluri proprii | -101.106 lei | -115.457 lei | -124.509 lei | -129.378 lei | -83.814 lei | 21.852 lei | 9.408 lei | 5.056 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 5 | 6 | 7 | 10 | 6 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NICU YTU CONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NICU YTU CONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NICU YTU CONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Giroc, Comuna Giroc, județul Timiș (BICAZ, nr. 10A); numărul de înmatriculare e J|35|498|2018, din 16.02.2018.
Ce cifră de afaceri a avut NICU YTU CONS S.R.L. în 2025?
220.519 lei, cu 57% sub 2024 (514.396 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.350 lei.
Câți salariați are NICU YTU CONS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NICU YTU CONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.