ALBISER ROM GROUP S.R.L.
ALBISER ROM GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 38868006. Cifră de afaceri 2025: 287.367 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 38868006
- Denumire
- ALBISER ROM GROUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|23820|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.12.2023
- Sediu
- PAUL GRECEANU, nr. 8, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (49)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 287.367 lei (-70% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 70 mii lei · 2025 287,4 mii lei · maxim 2024 960,9 mii lei · minim 2018 70 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 13 mii lei · 2025 −8,7 mii lei · maxim 2024 309,3 mii lei · minim 2022 −216,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2025 2 · maxim 2022 3 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 287.367 lei | 960.885 lei | 392.237 lei | 676.468 lei | 727.432 lei | 270.369 lei | 208.997 lei | 70.035 lei |
| Venituri totale | 349.576 lei | 976.694 lei | 392.252 lei | 857.579 lei | 1.178.909 lei | 270.416 lei | 208.997 lei | 70.035 lei |
| Cheltuieli totale | 358.268 lei | 595.702 lei | 403.859 lei | 1.065.254 lei | 1.019.399 lei | 129.218 lei | 68.563 lei | 54.951 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 309.275 lei | 0 lei | 0 lei | 150.712 lei | 138.675 lei | 138.344 lei | 12.983 lei |
| Pierdere netă | 8.692 lei | 0 lei | 15.534 lei | 216.230 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -8.692 lei | 309.275 lei | -15.534 lei | -216.230 lei | 150.712 lei | 138.675 lei | 138.344 lei | 12.983 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 388.607 lei | 657.672 lei | 295.575 lei | 361.398 lei | 452.421 lei | 355.850 lei | 159.997 lei | 27.231 lei |
| Datorii | 395.819 lei | 396.192 lei | 343.371 lei | 393.660 lei | 268.453 lei | 284.647 lei | 8.470 lei | 14.048 lei |
| Capitaluri proprii | -7.212 lei | 261.480 lei | -47.796 lei | -32.262 lei | 183.968 lei | 71.203 lei | 151.527 lei | 13.183 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ALBISER ROM GROUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ALBISER ROM GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ALBISER ROM GROUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (PAUL GRECEANU, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|40|23820|2023, din 12.12.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ALBISER ROM GROUP S.R.L. în 2025?
287.367 lei, cu 70% sub 2024 (960.885 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.692 lei.
Câți salariați are ALBISER ROM GROUP S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ALBISER ROM GROUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.