MEAT POINT COMPANY S.R.L.
MEAT POINT COMPANY S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 38864870. Cifră de afaceri 2025: 1.141.375 lei, 4 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 38864870
- Denumire
- MEAT POINT COMPANY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2127|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.02.2018
- Sediu
- VORONEȚ, nr. 14, bl. D8, sc. 1, et. 1, ap. 6, CAM. 3, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.141.375 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 500,1 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2020 294 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 69,6 mii lei · 2025 324,6 mii lei · maxim 2024 344,4 mii lei · minim 2022 −131,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 5 · 2025 4 · maxim 2018 5 · minim 2024 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.141.375 lei | 1.059.093 lei | 736.420 lei | 326.789 lei | 359.663 lei | 293.958 lei | 781.575 lei | 500.125 lei |
| Venituri totale | 1.158.812 lei | 1.059.945 lei | 737.184 lei | 327.111 lei | 476.936 lei | 293.958 lei | 782.760 lei | 500.155 lei |
| Cheltuieli totale | 799.302 lei | 683.630 lei | 602.712 lei | 455.089 lei | 439.300 lei | 415.730 lei | 613.872 lei | 425.538 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 324.640 lei | 344.413 lei | 127.238 lei | 0 lei | 34.033 lei | 0 lei | 161.073 lei | 69.610 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 131.256 lei | 0 lei | 124.722 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 324.640 lei | 344.413 lei | 127.238 lei | -131.256 lei | 34.033 lei | -124.722 lei | 161.073 lei | 69.610 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 1.022.299 lei | 642.006 lei | 272.038 lei | 57.587 lei | 132.977 lei | 156.883 lei | 194.751 lei | 92.882 lei |
| Datorii | 353.006 lei | 297.353 lei | 206.244 lei | 119.031 lei | 62.354 lei | 120.292 lei | 33.438 lei | 23.072 lei |
| Capitaluri proprii | 669.293 lei | 344.653 lei | 65.794 lei | -61.444 lei | 70.623 lei | 36.591 lei | 161.313 lei | 69.810 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEAT POINT COMPANY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MEAT POINT COMPANY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MEAT POINT COMPANY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (VORONEȚ, nr. 14, bl. D8, sc. 1, et. 1, ap. 6, CAM. 3); numărul de înmatriculare e J|40|2127|2018, din 15.02.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MEAT POINT COMPANY S.R.L. în 2025?
1.141.375 lei, cu 8% peste 2024 (1.059.093 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 324.640 lei.
Câți salariați are MEAT POINT COMPANY S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MEAT POINT COMPANY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.