LUPU DENTAL CARE S.R.L.
LUPU DENTAL CARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov, CUI 38845150. Cifră de afaceri 2025: 590.775 lei, 2 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 38845150
- Denumire
- LUPU DENTAL CARE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|328|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.02.2018
- Sediu
- PÂRÂULUI, nr. 11, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 590.775 lei (+70% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 39 mii lei · 2025 590,8 mii lei · maxim 2025 590,8 mii lei · minim 2018 39 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 12,4 mii lei · 2025 138,3 mii lei · maxim 2025 138,3 mii lei · minim 2018 12,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 590.775 lei | 346.525 lei | 392.720 lei | 369.530 lei | 432.065 lei | 382.090 lei | 159.844 lei | 39.000 lei |
| Venituri totale | 590.775 lei | 346.525 lei | 392.720 lei | 369.530 lei | 432.065 lei | 384.865 lei | 159.844 lei | 39.000 lei |
| Cheltuieli totale | 435.610 lei | 286.286 lei | 373.243 lei | 298.067 lei | 347.617 lei | 296.486 lei | 131.377 lei | 25.450 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 138.318 lei | 50.965 lei | 15.746 lei | 68.321 lei | 80.646 lei | 84.810 lei | 26.015 lei | 12.381 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 138.318 lei | 50.965 lei | 15.746 lei | 68.321 lei | 80.646 lei | 84.810 lei | 26.015 lei | 12.381 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 824.707 lei | 505.155 lei | 472.903 lei | 552.353 lei | 575.467 lei | 303.053 lei | 256.651 lei | 13.670 lei |
| Datorii | 347.307 lei | 166.072 lei | 184.785 lei | 279.981 lei | 371.415 lei | 179.648 lei | 218.055 lei | 1.089 lei |
| Capitaluri proprii | 477.400 lei | 339.083 lei | 288.118 lei | 272.372 lei | 204.052 lei | 123.405 lei | 38.596 lei | 12.581 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUPU DENTAL CARE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUPU DENTAL CARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LUPU DENTAL CARE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, județul Brașov (PÂRÂULUI, nr. 11); numărul de înmatriculare e J|08|328|2018, din 12.02.2018.
Ce cifră de afaceri a avut LUPU DENTAL CARE S.R.L. în 2025?
590.775 lei, cu 70% peste 2024 (346.525 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 138.318 lei.
Câți salariați are LUPU DENTAL CARE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUPU DENTAL CARE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.