R&R EVAL CONSULTING S.R.L.
R&R EVAL CONSULTING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Călărași, Călărași, CUI 38835254. Cifră de afaceri 2025: 13.600 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38835254
- Denumire
- R&R EVAL CONSULTING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|110|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.02.2018
- Sediu
- POMPIERILOR, nr. 29, CAMERA 1, Municipiul Călărași, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 13.600 lei (-41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 1,3 mii lei · 2025 13,6 mii lei · maxim 2022 84,6 mii lei · minim 2018 1,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 401 lei · 2025 2,3 mii lei · maxim 2022 57,6 mii lei · minim 2018 401 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 13.600 lei | 23.100 lei | 40.000 lei | 84.600 lei | 62.700 lei | 8.700 lei | 3.700 lei | 1.250 lei |
| Venituri totale | 13.600 lei | 23.133 lei | 40.000 lei | 84.600 lei | 62.700 lei | 8.700 lei | 3.700 lei | 1.250 lei |
| Cheltuieli totale | 10.700 lei | 12.539 lei | 18.691 lei | 24.544 lei | 10.093 lei | 1.655 lei | 1.290 lei | 811 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 2.254 lei | 8.958 lei | 17.945 lei | 57.569 lei | 50.764 lei | 6.784 lei | 2.299 lei | 401 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.254 lei | 8.958 lei | 17.945 lei | 57.569 lei | 50.764 lei | 6.784 lei | 2.299 lei | 401 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 66.264 lei | 88.965 lei | 77.209 lei | 89.326 lei | 51.687 lei | 7.400 lei | 2.915 lei | 639 lei |
| Datorii | 26.881 lei | 21.837 lei | 1.094 lei | 31.156 lei | 322 lei | 15 lei | 15 lei | 38 lei |
| Capitaluri proprii | 39.383 lei | 67.128 lei | 76.115 lei | 58.170 lei | 51.365 lei | 7.385 lei | 2.900 lei | 601 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este R&R EVAL CONSULTING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, R&R EVAL CONSULTING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul R&R EVAL CONSULTING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Călărași, județul Călărași (POMPIERILOR, nr. 29, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|51|110|2018, din 09.02.2018.
Ce cifră de afaceri a avut R&R EVAL CONSULTING S.R.L. în 2025?
13.600 lei, cu 41% sub 2024 (23.100 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.254 lei.
De unde vin datele despre R&R EVAL CONSULTING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.