EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L.
EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș, CUI 38812005. Cifră de afaceri 2025: 41.150 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 38812005
- Denumire
- EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|170|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.02.2018
- Sediu
- CRIȘAN, nr. 1, Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 41.150 lei (-63% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 22,6 mii lei · 2025 41,2 mii lei · maxim 2024 110,7 mii lei · minim 2020 6,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 15,6 mii lei · 2025 3,8 mii lei · maxim 2024 27,7 mii lei · minim 2020 −440 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 41.150 lei | 110.690 lei | 42.090 lei | 53.100 lei | 19.210 lei | 6.250 lei | 38.670 lei | 22.635 lei |
| Venituri totale | 41.193 lei | 110.690 lei | 42.090 lei | 62.779 lei | 19.210 lei | 6.250 lei | 38.670 lei | 22.635 lei |
| Cheltuieli totale | 36.838 lei | 78.053 lei | 36.307 lei | 38.526 lei | 6.181 lei | 6.520 lei | 10.374 lei | 6.319 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 3.763 lei | 27.676 lei | 4.997 lei | 22.898 lei | 13.029 lei | 0 lei | 27.135 lei | 15.637 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 440 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.763 lei | 27.676 lei | 4.997 lei | 22.898 lei | 13.029 lei | -440 lei | 27.135 lei | 15.637 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 87.804 lei | 83.861 lei | 83.496 lei | 78.775 lei | 55.691 lei | 42.702 lei | 44.015 lei | 16.149 lei |
| Datorii | 2.868 lei | 2.689 lei | 0 lei | 276 lei | 90 lei | 170 lei | 1.043 lei | 312 lei |
| Capitaluri proprii | 84.936 lei | 81.172 lei | 83.496 lei | 78.499 lei | 55.601 lei | 42.532 lei | 42.972 lei | 15.837 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sighetu Marmației, județul Maramureș (CRIȘAN, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|24|170|2018, din 06.02.2018.
Ce cifră de afaceri a avut EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L. în 2025?
41.150 lei, cu 63% sub 2024 (110.690 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.763 lei.
De unde vin datele despre EVENTS STUDIO PRODUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.