PERFORMANCE COFFEE WINE BAR S.R.L.
PERFORMANCE COFFEE WINE BAR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sebeș, Alba, CUI 38738871. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38738871
- Denumire
- PERFORMANCE COFFEE WINE BAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|1846|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.12.2019
- Sediu
- CÂMPULUI, nr. 43, Municipiul Sebeș, Alba
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 116,5 mii lei · 2020 0 lei · maxim 2018 116,5 mii lei · minim 2020 0 lei.
Rezultat net (lei): 2018 6,1 mii lei · 2025 −126 lei · maxim 2019 23,8 mii lei · minim 2020 −2,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2021 0 · maxim 2018 1 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | 0 lei | 106.737 lei | 116.489 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 106.737 lei | 122.252 lei |
| Cheltuieli totale | 126 lei | 798 lei | 1.290 lei | 1.908 lei | 1.656 lei | 2.061 lei | 81.634 lei | 114.008 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 23.799 lei | 6.079 lei |
| Pierdere netă | 126 lei | 798 lei | 1.290 lei | 1.908 lei | 1.656 lei | 2.061 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -126 lei | -798 lei | -1.290 lei | -1.908 lei | -1.656 lei | -2.061 lei | 23.799 lei | 6.079 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 21.484 lei | 21.634 lei | 22.584 lei | 24.010 lei | 26.063 lei | 52.815 lei | 55.517 lei | 14.182 lei |
| Datorii | 25.362 lei | 25.386 lei | 25.538 lei | 25.673 lei | 25.818 lei | 24.598 lei | 25.239 lei | 7.903 lei |
| Capitaluri proprii | -3.878 lei | -3.752 lei | -2.954 lei | -1.663 lei | 245 lei | 28.217 lei | 30.278 lei | 6.279 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PERFORMANCE COFFEE WINE BAR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PERFORMANCE COFFEE WINE BAR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PERFORMANCE COFFEE WINE BAR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sebeș, județul Alba (CÂMPULUI, nr. 43); numărul de înmatriculare e J|01|1846|2019, din 03.12.2019.
De unde vin datele despre PERFORMANCE COFFEE WINE BAR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.