NERANGY S.R.L.
NERANGY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Petrindu, Comuna Cuzăplac, Sălaj, CUI 38697194. Cifră de afaceri 2024: 239.823 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38697194
- Denumire
- NERANGY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|34|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.01.2018
- Sediu
- PETRINDU, nr. 98, Sat Petrindu, Comuna Cuzăplac, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (12)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 239.823 lei (+15% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 101,8 mii lei · 2024 239,8 mii lei · maxim 2024 239,8 mii lei · minim 2019 101,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 11,1 mii lei · 2024 25,7 mii lei · maxim 2023 26,1 mii lei · minim 2020 −13,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2023 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 239.823 lei | 207.765 lei | fără bilanț | 171.468 lei | 142.687 lei | 101.750 lei |
| Venituri totale | 239.823 lei | 207.765 lei | fără bilanț | 171.468 lei | 142.687 lei | 101.750 lei |
| Cheltuieli totale | 210.093 lei | 176.835 lei | fără bilanț | 175.082 lei | 154.717 lei | 87.561 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 25.687 lei | 26.050 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 11.133 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 6.069 lei | 13.455 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.687 lei | 26.050 lei | fără bilanț | -6.069 lei | -13.455 lei | 11.133 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 117.419 lei | 150.729 lei | fără bilanț | 141.742 lei | 116.728 lei | 44.201 lei |
| Datorii | 69.875 lei | 128.872 lei | fără bilanț | 149.933 lei | 118.850 lei | 32.868 lei |
| Capitaluri proprii | 47.544 lei | 21.857 lei | fără bilanț | -8.191 lei | -2.122 lei | 11.333 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | fără bilanț | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NERANGY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NERANGY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NERANGY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Petrindu, Comuna Cuzăplac, județul Sălaj (PETRINDU, nr. 98); numărul de înmatriculare e J|31|34|2018, din 16.01.2018.
Ce cifră de afaceri a avut NERANGY S.R.L. în 2024?
239.823 lei, cu 15% peste 2023 (207.765 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.687 lei.
De unde vin datele despre NERANGY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.