CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: firmă în funcțiune din Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași, CUI 38628437. Cifră de afaceri 2025: 1.143.162 lei

Registru

CUI
38628437
Denumire
CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|3678|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.12.2017
Sediu
TINERETULUI, nr. 20, parter, camera 1, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (34)
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.143.162 lei (+109% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 223,7 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2022 0 lei.

Rezultat net (lei): 2018 −37,1 mii lei · 2025 −145,1 mii lei · maxim 2019 321,3 mii lei · minim 2025 −145,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă1.143.162 lei547.783 lei1.052.523 lei0 lei710.052 lei1.060.631 lei1.000.700 lei223.666 lei
Venituri totale831.197 lei905.649 lei903.096 lei211.052 lei873.675 lei1.257.902 lei774.185 lei456.389 lei
Cheltuieli totale941.923 lei932.342 lei788.276 lei243.889 lei645.155 lei945.593 lei443.523 lei491.269 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei104.295 lei0 lei223.691 lei302.048 lei321.321 lei0 lei
Pierdere netă145.099 lei54.184 lei0 lei32.837 lei0 lei0 lei0 lei37.117 lei
Rezultat net-145.099 lei-54.184 lei104.295 lei-32.837 lei223.691 lei302.048 lei321.321 lei-37.117 lei
Bilanț
Active totale575.560 lei1.242.585 lei1.089.791 lei1.015.492 lei891.785 lei859.897 lei484.032 lei485.690 lei
Datorii201.887 lei592.085 lei283.722 lei313.831 lei157.287 lei322.774 lei200.250 lei523.229 lei
Capitaluri proprii373.673 lei650.500 lei806.069 lei701.661 lei734.498 lei537.123 lei283.782 lei-37.539 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, județul Iași (TINERETULUI, nr. 20, parter, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|3678|2017, din 21.12.2017.

Ce cifră de afaceri a avut CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

1.143.162 lei, cu 109% peste 2024 (547.783 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 145.099 lei.

Câți salariați are CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CASALUXEDIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.