CURĂȚENIE DE 10 S.R.L.

CURĂȚENIE DE 10 S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 38585409. Cifră de afaceri 2025: 129.225 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
38585409
Denumire
CURĂȚENIE DE 10 S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|3602|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.12.2017
Sediu
SUCIDAVA, nr. 11, bl. P4, sc. C, et. 1, ap. 8, Municipiul Iași, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 129.225 lei (-12% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 1,7 mii lei · 2025 129,2 mii lei · maxim 2024 147,4 mii lei · minim 2017 1,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 −540 lei · 2025 1,2 mii lei · maxim 2021 52,4 mii lei · minim 2017 −540 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă129.225 lei147.407 lei139.023 lei139.483 lei107.079 leifără bilanțfără bilanț61.300 lei1.650 lei
Venituri totale129.275 lei147.407 lei139.023 lei139.493 lei107.260 leifără bilanțfără bilanț61.300 lei1.650 lei
Cheltuieli totale126.773 lei122.820 lei116.298 lei86.227 lei53.319 leifără bilanțfără bilanț34.433 lei2.140 lei
Rezultat
Profit net1.209 lei23.113 lei21.335 lei51.871 lei52.381 leifără bilanțfără bilanț26.254 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanțfără bilanț0 lei540 lei
Rezultat net1.209 lei23.113 lei21.335 lei51.871 lei52.381 leifără bilanțfără bilanț26.254 lei-540 lei
Bilanț
Active totale160.569 lei189.164 lei42.051 lei74.340 lei131.102 leifără bilanțfără bilanț29.168 lei1.850 lei
Datorii98.239 lei128.042 lei4.042 lei3.318 lei1.951 leifără bilanțfără bilanț3.254 lei2.190 lei
Capitaluri proprii62.330 lei61.122 lei38.009 lei71.022 lei129.151 leifără bilanțfără bilanț25.914 lei-340 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111fără bilanțfără bilanț1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CURĂȚENIE DE 10 S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CURĂȚENIE DE 10 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CURĂȚENIE DE 10 S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (SUCIDAVA, nr. 11, bl. P4, sc. C, et. 1, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|22|3602|2017, din 11.12.2017.

Ce cifră de afaceri a avut CURĂȚENIE DE 10 S.R.L. în 2025?

129.225 lei, cu 12% sub 2024 (147.407 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.209 lei.

Câți salariați are CURĂȚENIE DE 10 S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CURĂȚENIE DE 10 S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.