EMILIA SHOES STYLE S.R.L.
EMILIA SHOES STYLE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 38570351. Cifră de afaceri 2025: 270.813 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 38570351
- Denumire
- EMILIA SHOES STYLE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|3860|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.12.2017
- Sediu
- CIȘMELEI, nr. 11, bl. 1C, sc. A, et. P, ap. 2, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 270.813 lei (+23% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 187,4 mii lei · 2025 270,8 mii lei · maxim 2022 356,6 mii lei · minim 2020 108 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 0 lei · 2025 −20,3 mii lei · maxim 2022 178,5 mii lei · minim 2024 −35,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 270.813 lei | 220.421 lei | 247.888 lei | 356.606 lei | 216.768 lei | 108.036 lei | 284.266 lei | 187.400 lei | — |
| Venituri totale | 270.813 lei | 226.686 lei | 247.888 lei | 356.606 lei | 216.768 lei | 108.036 lei | 284.266 lei | 187.400 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 288.409 lei | 259.651 lei | 232.502 lei | 174.766 lei | 204.495 lei | 109.653 lei | 141.733 lei | 43.271 lei | — |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 13.204 lei | 178.520 lei | 10.149 lei | 0 lei | 139.690 lei | 142.255 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 20.250 lei | 35.187 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.697 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -20.250 lei | -35.187 lei | 13.204 lei | 178.520 lei | 10.149 lei | -2.697 lei | 139.690 lei | 142.255 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 569.662 lei | 542.474 lei | 510.692 lei | 472.088 lei | 293.061 lei | 302.266 lei | 306.634 lei | 162.943 lei | 826 lei |
| Datorii | 143.778 lei | 96.340 lei | 29.371 lei | 3.971 lei | 3.465 lei | 22.819 lei | 24.489 lei | 20.488 lei | 626 lei |
| Capitaluri proprii | 425.884 lei | 446.134 lei | 481.321 lei | 468.117 lei | 289.596 lei | 279.447 lei | 282.145 lei | 142.455 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EMILIA SHOES STYLE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EMILIA SHOES STYLE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EMILIA SHOES STYLE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (CIȘMELEI, nr. 11, bl. 1C, sc. A, et. P, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|13|3860|2017, din 06.12.2017.
Ce cifră de afaceri a avut EMILIA SHOES STYLE S.R.L. în 2025?
270.813 lei, cu 23% peste 2024 (220.421 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.250 lei.
Câți salariați are EMILIA SHOES STYLE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EMILIA SHOES STYLE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.