ZOOM IN STUDIO S.R.L.
ZOOM IN STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Zalău, Sălaj, CUI 38567658. Cifră de afaceri 2025: 5.085 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38567658
- Denumire
- ZOOM IN STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|838|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.12.2017
- Sediu
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 40, bl. B42, et. P, ap. 24, camera 2, Municipiul Zalău, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase · rev. 2
- 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare · rev. 2
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Arată toate (33)
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.085 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 92,4 mii lei · 2025 5,1 mii lei · maxim 2018 92,4 mii lei · minim 2025 5,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 56,3 mii lei · 2025 −17 lei · maxim 2018 56,3 mii lei · minim 2023 −3,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.085 lei | — | — | 9.622 lei | 21.199 lei | 9.500 lei | 57.066 lei | 92.353 lei |
| Venituri totale | 5.085 lei | 0 lei | 0 lei | 12.274 lei | 28.247 lei | 9.681 lei | 57.152 lei | 92.386 lei |
| Cheltuieli totale | 5.102 lei | — | 3.438 lei | 3.260 lei | 6.132 lei | 9.152 lei | 18.891 lei | 33.297 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.726 lei | 21.492 lei | 244 lei | 36.549 lei | 56.318 lei |
| Pierdere netă | 17 lei | 0 lei | 3.438 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -17 lei | 0 lei | -3.438 lei | 8.726 lei | 21.492 lei | 244 lei | 36.549 lei | 56.318 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 5.741 lei | 14.771 lei | 14.771 lei | 27.328 lei | 118.336 lei | 105.771 lei | 94.671 lei | 88.358 lei |
| Datorii | 230 lei | 9.243 lei | 9.243 lei | 18.362 lei | 881 lei | 2.781 lei | 1.604 lei | 31.840 lei |
| Capitaluri proprii | 5.511 lei | 5.528 lei | 5.528 lei | 8.966 lei | 114.803 lei | 93.311 lei | 93.067 lei | 56.518 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZOOM IN STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ZOOM IN STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ZOOM IN STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Zalău, județul Sălaj (TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 40, bl. B42, et. P, ap. 24, camera 2); numărul de înmatriculare e J|31|838|2017, din 06.12.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ZOOM IN STUDIO S.R.L. în 2025?
5.085 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 17 lei.
De unde vin datele despre ZOOM IN STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.