DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 38548540. Cifră de afaceri 2025: 7.057.047
Registru
- CUI
- 38548540
- Denumire
- DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|19880|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.11.2017
- Sediu
- Unirii, nr. 16, et. 9, SPATIUL L27, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (27)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.057.047 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 2,7 mil. lei · 2025 7,1 mil. lei · maxim 2020 11,4 mil. lei · minim 2018 2,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2018 1,3 mil. lei · 2025 −1,9 mil. lei · maxim 2020 2,9 mil. lei · minim 2025 −1,9 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 11 · 2025 24 · maxim 2020 38 · minim 2018 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.057.047 lei | 9.497.966 lei | 8.114.681 lei | 6.417.569 lei | 7.063.418 lei | 11.370.170 lei | 6.297.084 lei | 2.692.969 lei |
| Venituri totale | 7.060.405 lei | 9.624.138 lei | 8.180.456 lei | 6.499.012 lei | 7.100.935 lei | 11.389.045 lei | 6.302.143 lei | 2.695.537 lei |
| Cheltuieli totale | 8.956.040 lei | 9.431.421 lei | 7.720.418 lei | 6.412.108 lei | 6.945.544 lei | 7.928.938 lei | 4.535.235 lei | 1.403.549 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 144.230 lei | 315.133 lei | 31.480 lei | 72.317 lei | 2.871.010 lei | 1.634.468 lei | 1.265.058 lei |
| Pierdere netă | 1.895.635 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.895.635 lei | 144.230 lei | 315.133 lei | 31.480 lei | 72.317 lei | 2.871.010 lei | 1.634.468 lei | 1.265.058 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 5.920.188 lei | 7.457.081 lei | 9.212.242 lei | 8.007.834 lei | 10.956.566 lei | 9.728.176 lei | 4.722.429 lei | 2.177.678 lei |
| Datorii | 1.940.929 lei | 1.582.188 lei | 3.034.792 lei | 2.129.000 lei | 5.109.212 lei | 3.953.139 lei | 1.818.403 lei | 908.120 lei |
| Capitaluri proprii | 3.979.259 lei | 5.874.893 lei | 6.177.450 lei | 5.878.834 lei | 5.847.354 lei | 5.775.037 lei | 2.904.026 lei | 1.269.558 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 24 | 30 | 28 | 25 | 33 | 38 | 27 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Unirii, nr. 16, et. 9, SPATIUL L27); numărul de înmatriculare e J|40|19880|2017, din 29.11.2017.
Ce cifră de afaceri a avut DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?
7.057.047 lei, cu 26% sub 2024 (9.497.966 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.895.635 lei.
Câți salariați are DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
24 salariați în medie în 2025 (30 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DI STEFANO I.B.A. CRANE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.