LIDIA BUBLE ART S.R.L.
LIDIA BUBLE ART S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 38522958. Cifră de afaceri 2025: 2.257.519 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 38522958
- Denumire
- LIDIA BUBLE ART S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|19548|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.11.2017
- Sediu
- Ing. Pandele Tarusanu, nr. 5, et. 1, ap. 2, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 3
Arată toate (18)
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.257.519 lei (+50% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 115,2 mii lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2025 2,3 mil. lei · minim 2017 115,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 111,4 mii lei · 2025 224,8 mii lei · maxim 2024 632,8 mii lei · minim 2020 −104,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.257.519 lei | 1.505.493 lei | 891.583 lei | 693.954 lei | 297.799 lei | 156.297 lei | 243.147 lei | 296.287 lei | 115.239 lei |
| Venituri totale | 2.717.115 lei | 1.598.386 lei | 911.412 lei | 695.505 lei | 307.491 lei | 157.292 lei | 244.759 lei | 297.366 lei | 115.239 lei |
| Cheltuieli totale | 2.418.762 lei | 922.446 lei | 694.846 lei | 495.400 lei | 334.399 lei | 257.514 lei | 38.620 lei | 226.349 lei | 341 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 224.766 lei | 632.787 lei | 210.876 lei | 191.010 lei | 0 lei | 0 lei | 198.824 lei | 62.104 lei | 111.441 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.663 lei | 104.725 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 224.766 lei | 632.787 lei | 210.876 lei | 191.010 lei | -35.663 lei | -104.725 lei | 198.824 lei | 62.104 lei | 111.441 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 2.967.377 lei | 1.795.193 lei | 663.139 lei | 317.569 lei | 147.379 lei | 296.667 lei | 373.724 lei | 173.745 lei | 115.598 lei |
| Datorii | 1.804.390 lei | 789.637 lei | 271.820 lei | 98.044 lei | 5.198 lei | 19.144 lei | 1.155 lei | 0 lei | 3.957 lei |
| Capitaluri proprii | 1.162.987 lei | 1.005.556 lei | 391.319 lei | 219.525 lei | 142.181 lei | 267.844 lei | 372.569 lei | 173.745 lei | 111.641 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LIDIA BUBLE ART S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LIDIA BUBLE ART S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LIDIA BUBLE ART S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Ing. Pandele Tarusanu, nr. 5, et. 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|40|19548|2017, din 22.11.2017.
Ce cifră de afaceri a avut LIDIA BUBLE ART S.R.L. în 2025?
2.257.519 lei, cu 50% peste 2024 (1.505.493 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 224.766 lei.
Câți salariați are LIDIA BUBLE ART S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LIDIA BUBLE ART S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.