RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L.
RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Brașov, CUI 38522141. Cifră de afaceri 2025: 225.500 lei, 2 salariați.
Registru
- CUI
- 38522141
- Denumire
- RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|3140|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.11.2017
- Sediu
- DUMBRĂVIȚA, nr. 310, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
Arată toate (23)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 225.500 lei (+21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 24,8 mii lei · 2025 225,5 mii lei · maxim 2023 510,2 mii lei · minim 2017 24,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 22,3 mii lei · 2025 −65 mii lei · maxim 2023 253,6 mii lei · minim 2025 −65 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 2 · maxim 2019 5 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 225.500 lei | 186.400 lei | 510.200 lei | 446.700 lei | 199.400 lei | 221.050 lei | 360.700 lei | 241.960 lei | 24.840 lei |
| Venituri totale | 227.090 lei | 195.410 lei | 510.424 lei | 448.072 lei | 199.400 lei | 221.050 lei | 360.700 lei | 241.960 lei | 24.840 lei |
| Cheltuieli totale | 289.845 lei | 150.542 lei | 251.782 lei | 226.686 lei | 156.822 lei | 208.792 lei | 270.581 lei | 165.134 lei | 2.318 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 42.953 lei | 253.641 lei | 217.008 lei | 40.624 lei | 10.090 lei | 86.511 lei | 74.406 lei | 22.274 lei |
| Pierdere netă | 65.010 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -65.010 lei | 42.953 lei | 253.641 lei | 217.008 lei | 40.624 lei | 10.090 lei | 86.511 lei | 74.406 lei | 22.274 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 128.677 lei | 102.932 lei | 375.104 lei | 444.980 lei | 209.312 lei | 95.280 lei | 103.654 lei | 147.862 lei | 28.496 lei |
| Datorii | 193.447 lei | 59.739 lei | 121.223 lei | 227.732 lei | 168.448 lei | 84.950 lei | 16.903 lei | 73.216 lei | 6.022 lei |
| Capitaluri proprii | -64.770 lei | 43.193 lei | 253.881 lei | 217.248 lei | 40.864 lei | 10.330 lei | 86.751 lei | 74.646 lei | 22.474 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Brașov (DUMBRĂVIȚA, nr. 310); numărul de înmatriculare e J|08|3140|2017, din 22.11.2017.
Ce cifră de afaceri a avut RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
225.500 lei, cu 21% peste 2024 (186.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 65.010 lei.
Câți salariați are RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RAULOLAIANOS CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.