ANIMAR & LUIGI S.R.L.
ANIMAR & LUIGI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Răsboieni, Comuna Țibănești, Iași, CUI 38513305. Cifră de afaceri 2025: 10.400 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 38513305
- Denumire
- ANIMAR & LUIGI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3478|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.11.2017
- Sediu
- PĂDURII, nr. 87, Sat Răsboieni, Comuna Țibănești, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 3821 Recuperarea materialelor reciclabile · rev. 3
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
Arată toate (22)
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.400 lei (+112% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 9,1 mii lei · 2025 10,4 mii lei · maxim 2020 37,6 mii lei · minim 2024 4,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −27,6 mii lei · 2025 254,6 mii lei · maxim 2025 254,6 mii lei · minim 2020 −34,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 0 · maxim 2020 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.400 lei | 4.900 lei | 10.950 lei | 20.500 lei | fără bilanț | 37.570 lei | fără bilanț | 9.106 lei |
| Venituri totale | 258.100 lei | 4.900 lei | 10.950 lei | 20.500 lei | fără bilanț | 37.570 lei | fără bilanț | 9.106 lei |
| Cheltuieli totale | 3.172 lei | 19.967 lei | 42.037 lei | 44.615 lei | fără bilanț | 70.592 lei | fără bilanț | 36.408 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 254.583 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 15.067 lei | 31.087 lei | 24.730 lei | fără bilanț | 34.064 lei | fără bilanț | 27.575 lei |
| Rezultat net | 254.583 lei | -15.067 lei | -31.087 lei | -24.730 lei | fără bilanț | -34.064 lei | fără bilanț | -27.575 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 13.924 lei | 6.696 lei | 26.301 lei | 36.267 lei | fără bilanț | 132.155 lei | fără bilanț | 98.777 lei |
| Datorii | 12.345 lei | 259.700 lei | 252.410 lei | 231.289 lei | fără bilanț | 250.787 lei | fără bilanț | 126.152 lei |
| Capitaluri proprii | 1.579 lei | -253.004 lei | -226.109 lei | -195.022 lei | fără bilanț | -118.632 lei | fără bilanț | -27.375 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | fără bilanț | 1 | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANIMAR & LUIGI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANIMAR & LUIGI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANIMAR & LUIGI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Răsboieni, Comuna Țibănești, județul Iași (PĂDURII, nr. 87); numărul de înmatriculare e J|22|3478|2017, din 21.11.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ANIMAR & LUIGI S.R.L. în 2025?
10.400 lei, cu 112% peste 2024 (4.900 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 254.583 lei.
Câți salariați are ANIMAR & LUIGI S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANIMAR & LUIGI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.