STEMPELCRIS S.R.L.
STEMPELCRIS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Căiuți, Bacău, CUI 38484587. Cifră de afaceri 2025: 49.489 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38484587
- Denumire
- STEMPELCRIS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1816|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.11.2017
- Sediu
- FLOREȘTI, nr. 46, Sat Florești, Comuna Căiuți, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1811 Tipărirea ziarelor · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
Arată toate (20)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
- 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3
- 9691 Activități de servicii personale la domiciliu · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 49.489 lei (+31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 1,6 mii lei · 2025 49,5 mii lei · maxim 2018 83,6 mii lei · minim 2017 1,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −72 lei · 2025 22,4 mii lei · maxim 2018 41,7 mii lei · minim 2017 −72 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2019 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 49.489 lei | 37.687 lei | 36.416 lei | 33.685 lei | 54.514 lei | 47.346 lei | 64.019 lei | 83.619 lei | 1.636 lei |
| Venituri totale | 49.491 lei | 41.439 lei | 36.474 lei | 33.717 lei | 54.516 lei | 47.378 lei | 64.148 lei | 83.621 lei | 1.636 lei |
| Cheltuieli totale | 22.719 lei | 38.092 lei | 33.263 lei | 31.468 lei | 17.501 lei | 15.865 lei | 27.771 lei | 40.356 lei | 1.659 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 22.422 lei | 2.840 lei | 2.702 lei | 1.263 lei | 35.574 lei | 30.198 lei | 35.162 lei | 41.706 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 72 lei |
| Rezultat net | 22.422 lei | 2.840 lei | 2.702 lei | 1.263 lei | 35.574 lei | 30.198 lei | 35.162 lei | 41.706 lei | -72 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 44.238 lei | 25.299 lei | 18.531 lei | 16.145 lei | 83.234 lei | 47.809 lei | 77.423 lei | 43.373 lei | 13.737 lei |
| Datorii | 21.576 lei | 18.254 lei | 14.326 lei | 14.642 lei | 206 lei | 355 lei | 427 lei | 1.539 lei | 13.609 lei |
| Capitaluri proprii | 22.662 lei | 7.045 lei | 4.205 lei | 1.503 lei | 83.028 lei | 47.454 lei | 76.996 lei | 41.834 lei | 128 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STEMPELCRIS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STEMPELCRIS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STEMPELCRIS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Căiuți, județul Bacău (FLOREȘTI, nr. 46); numărul de înmatriculare e J|04|1816|2017, din 14.11.2017.
Ce cifră de afaceri a avut STEMPELCRIS S.R.L. în 2025?
49.489 lei, cu 31% peste 2024 (37.687 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 22.422 lei.
De unde vin datele despre STEMPELCRIS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.