SALES LEADERS CONSULTING S.R.L.
SALES LEADERS CONSULTING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 38464016. Cifră de afaceri 2025: 416.057 lei, 2 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 38464016
- Denumire
- SALES LEADERS CONSULTING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2646|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.11.2017
- Sediu
- DILIGENȚEI, nr. 18, et. 1, Claditea C1B, Birou 1.17, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Arată toate (21)
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7734 Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă · rev. 3
- 7735 Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport aerian · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
- 7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare) · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 416.057 lei (+79% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 462,6 mii lei · 2025 416,1 mii lei · maxim 2018 462,6 mii lei · minim 2020 11,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −1,1 mii lei · 2025 54,1 mii lei · maxim 2018 327,4 mii lei · minim 2021 −33,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 2 · maxim 2019 5 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 416.057 lei | 232.646 lei | 145.127 lei | 120.742 lei | 36.806 lei | 11.906 lei | 181.485 lei | 462.570 lei | — |
| Venituri totale | 417.369 lei | 234.820 lei | 154.254 lei | 120.742 lei | 36.806 lei | 18.554 lei | 226.632 lei | 462.675 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 342.889 lei | 185.588 lei | 66.891 lei | 95.773 lei | 69.295 lei | 51.564 lei | 209.460 lei | 130.120 lei | 1.068 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 54.109 lei | 39.451 lei | 73.135 lei | 21.691 lei | 0 lei | 0 lei | 15.352 lei | 327.429 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 33.593 lei | 33.365 lei | 0 lei | 0 lei | 1.068 lei |
| Rezultat net | 54.109 lei | 39.451 lei | 73.135 lei | 21.691 lei | -33.593 lei | -33.365 lei | 15.352 lei | 327.429 lei | -1.068 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 211.362 lei | 239.063 lei | 129.254 lei | 95.259 lei | 187.844 lei | 252.777 lei | 298.678 lei | 383.657 lei | 332 lei |
| Datorii | 156.953 lei | 184.312 lei | 49.829 lei | 73.278 lei | 96.942 lei | 128.282 lei | 140.818 lei | 44.496 lei | 1.200 lei |
| Capitaluri proprii | 54.409 lei | 39.751 lei | 73.425 lei | 21.981 lei | 90.902 lei | 124.495 lei | 157.860 lei | 326.561 lei | -868 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | — | — | 1 | 5 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SALES LEADERS CONSULTING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SALES LEADERS CONSULTING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SALES LEADERS CONSULTING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (DILIGENȚEI, nr. 18, et. 1, Claditea C1B, Birou 1.17); numărul de înmatriculare e J|29|2646|2017, din 09.11.2017.
Ce cifră de afaceri a avut SALES LEADERS CONSULTING S.R.L. în 2025?
416.057 lei, cu 79% peste 2024 (232.646 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 54.109 lei.
Câți salariați are SALES LEADERS CONSULTING S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SALES LEADERS CONSULTING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.