BONMARC IMPEX SRL
BONMARC IMPEX SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 3844322. Cifră de afaceri 2025: 620.864 lei, 2 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 3844322
- Denumire
- BONMARC IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|438|1993
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 01.02.1993
- Sediu
- GIUSEPPE GARIBALDI, nr. 11, et. 1, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Arată toate (16)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5813 Activități de editare a ziarelor · rev. 2
- 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 2
- 6010 Activități de difuzare a programelor de radio · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 620.864 lei (-16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 943 mii lei · 2025 620,9 mii lei · maxim 2015 943 mii lei · minim 2025 620,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −88,4 mii lei · 2025 19,1 mii lei · maxim 2023 58,6 mii lei · minim 2015 −88,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 2 · maxim 2015 3 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 620.864 lei | 736.211 lei | 705.219 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 727.433 lei | 785.488 lei | 770.645 lei | 872.503 lei | 943.012 lei |
| Venituri totale | 620.895 lei | 736.337 lei | 705.339 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 737.670 lei | 794.303 lei | 777.817 lei | 876.578 lei | 948.729 lei |
| Cheltuieli totale | 598.199 lei | 684.213 lei | 639.831 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 693.772 lei | 771.309 lei | 777.458 lei | 887.150 lei | 1.037.107 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 19.054 lei | 46.532 lei | 58.578 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 36.567 lei | 15.102 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 6.822 lei | 10.572 lei | 88.378 lei |
| Rezultat net | 19.054 lei | 46.532 lei | 58.578 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 36.567 lei | 15.102 lei | -6.822 lei | -10.572 lei | -88.378 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 492.895 lei | 675.394 lei | 762.352 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 577.204 lei | 549.939 lei | 498.263 lei | 556.149 lei | 1.377.000 lei |
| Datorii | 171.860 lei | 151.191 lei | 159.681 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 333.381 lei | 342.683 lei | 306.109 lei | 357.173 lei | 288.672 lei |
| Capitaluri proprii | 321.035 lei | 524.203 lei | 602.671 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 243.823 lei | 207.256 lei | 192.154 lei | 198.976 lei | 1.088.328 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BONMARC IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BONMARC IMPEX SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BONMARC IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (GIUSEPPE GARIBALDI, nr. 11, et. 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|12|438|1993, din 01.02.1993.
Ce cifră de afaceri a avut BONMARC IMPEX SRL în 2025?
620.864 lei, cu 16% sub 2024 (736.211 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.054 lei.
Câți salariați are BONMARC IMPEX SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BONMARC IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.