EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL
EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL: firmă în funcțiune din Sat Dumbrăveni, Comuna Balotești, Ilfov, CUI 38435550. Cifră de afaceri 2025: 595.816 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 38435550
- Denumire
- EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|5491|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.11.2017
- Sediu
- LAHOVARI, nr. 87C8/2, Sat Dumbrăveni, Comuna Balotești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 595.816 lei (-31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 34,7 mii lei · 2025 595,8 mii lei · maxim 2023 1,1 mil. lei · minim 2020 34,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −6,7 mii lei · 2025 91,5 mii lei · maxim 2023 198,3 mii lei · minim 2020 −12,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 595.816 lei | 865.255 lei | 1.091.229 lei | 1.009.986 lei | 377.515 lei | 34.662 lei | — |
| Venituri totale | 597.958 lei | 868.205 lei | 1.094.392 lei | 1.010.861 lei | 377.533 lei | 34.662 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 493.855 lei | 671.593 lei | 886.791 lei | 861.843 lei | 345.385 lei | 46.575 lei | 6.720 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 91.469 lei | 177.312 lei | 198.299 lei | 140.425 lei | 28.449 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.871 lei | 6.720 lei |
| Rezultat net | 91.469 lei | 177.312 lei | 198.299 lei | 140.425 lei | 28.449 lei | -12.871 lei | -6.720 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 199.664 lei | 249.854 lei | 374.053 lei | 218.574 lei | 11.340 lei | 12.590 lei | 804 lei |
| Datorii | 107.497 lei | 72.045 lei | 30.164 lei | 72.984 lei | 6.175 lei | 35.874 lei | 11.217 lei |
| Capitaluri proprii | 92.167 lei | 177.809 lei | 343.889 lei | 145.590 lei | 5.165 lei | -23.284 lei | -10.413 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dumbrăveni, Comuna Balotești, județul Ilfov (LAHOVARI, nr. 87C8/2); numărul de înmatriculare e J|23|5491|2017, din 02.11.2017.
Ce cifră de afaceri a avut EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL în 2025?
595.816 lei, cu 31% sub 2024 (865.255 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 91.469 lei.
Câți salariați are EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EVOLIO DISTRIBUTION PARTNERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.