PREST SERV ADMIN SRL — dosare în instanță

Numele PREST SERV ADMIN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
10 decembrie 2025
Ultima activitate
09 octombrie 2026
Rol dominant
Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 38427484)

CUI
38427484
Denumire
PREST SERV ADMIN SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|18370|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
01.11.2017
Sediu
NERVA TRAIAN, nr. 27-33, sc. B, et. 10, ap. 213, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 2651 Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație · rev. 3
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (41)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.237.248 lei (+42% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 219,6 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2017 219,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 203,4 mii lei · 2025 753,3 mii lei · maxim 2025 753,3 mii lei · minim 2023 170,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 5 · maxim 2024 7 · minim 2018 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă1.237.248 lei869.204 lei298.675 lei298.760 lei299.750 lei296.379 lei298.120 lei277.561 lei219.599 lei
Venituri totale1.241.415 lei869.204 lei298.675 lei298.760 lei299.750 lei296.379 lei298.120 lei277.561 lei219.599 lei
Cheltuieli totale452.203 lei275.303 lei125.411 lei93.742 lei62.791 lei63.029 lei81.236 lei90.541 lei9.624 lei
Rezultat
Profit net753.346 lei572.876 lei170.337 lei202.478 lei233.791 lei230.927 lei213.008 lei181.410 lei203.387 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net753.346 lei572.876 lei170.337 lei202.478 lei233.791 lei230.927 lei213.008 lei181.410 lei203.387 lei
Bilanț
Active totale1.633.305 lei864.368 lei201.806 lei340.395 lei274.609 lei459.676 lei329.373 lei317.056 lei210.500 lei
Datorii879.719 lei291.252 lei31.229 lei109.151 lei40.578 lei228.509 lei4.000 lei2.585 lei6.913 lei
Capitaluri proprii753.586 lei573.116 lei170.577 lei231.244 lei234.031 lei231.167 lei325.373 lei314.471 lei203.587 lei
Oameni
Număr mediu de salariați57332111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Terţ poprit: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2025: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
12434/269/2025Judecatoria OLTENITACivilFondTerţ poprit

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare PREST SERV ADMIN SRL?

PREST SERV ADMIN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des PREST SERV ADMIN SRL?

Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 10 octombrie 2026.