APHELEIA VISION SRL

APHELEIA VISION SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 38419791. Cifră de afaceri 2025: 214.120 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
38419791
Denumire
APHELEIA VISION SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|18254|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.10.2017
Sediu
AVRAM IANCU, nr. 28, ap. 1, CORP C, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 214.120 lei (-16% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 10,4 mii lei · 2025 214,1 mii lei · maxim 2021 299,7 mii lei · minim 2017 10,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 1,3 mii lei · 2025 99,2 mii lei · maxim 2020 167,1 mii lei · minim 2017 1,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 2 · maxim 2018 3 · minim 2017 2.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă214.120 lei253.747 lei260.977 lei256.355 lei299.746 lei299.008 lei248.256 lei177.197 lei10.350 lei
Venituri totale214.123 lei253.756 lei260.984 lei256.389 lei299.771 lei299.026 lei248.266 lei177.201 lei10.350 lei
Cheltuieli totale113.071 lei133.676 lei112.581 lei103.000 lei137.166 lei129.185 lei118.869 lei87.094 lei8.952 lei
Rezultat
Profit net99.233 lei117.594 lei145.843 lei150.876 lei159.665 lei167.069 lei126.910 lei88.336 lei1.293 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net99.233 lei117.594 lei145.843 lei150.876 lei159.665 lei167.069 lei126.910 lei88.336 lei1.293 lei
Bilanț
Active totale214.757 lei186.420 lei214.288 lei193.350 lei168.042 lei181.827 lei143.424 lei96.076 lei7.907 lei
Datorii115.284 lei68.586 lei68.205 lei42.234 lei8.137 lei14.518 lei16.274 lei6.247 lei6.414 lei
Capitaluri proprii99.473 lei117.834 lei146.083 lei151.116 lei159.905 lei167.309 lei127.150 lei89.829 lei1.493 lei
Oameni
Număr mediu de salariați222233332

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este APHELEIA VISION SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, APHELEIA VISION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul APHELEIA VISION SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (AVRAM IANCU, nr. 28, ap. 1, CORP C, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|18254|2017, din 30.10.2017.

Ce cifră de afaceri a avut APHELEIA VISION SRL în 2025?

214.120 lei, cu 16% sub 2024 (253.747 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 99.233 lei.

Câți salariați are APHELEIA VISION SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre APHELEIA VISION SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.