ARCADA CON SRL

ARCADA CON SRL: firmă în funcțiune din Loc. Jibou, Oraș Jibou, Sălaj, CUI 3841687. Cifră de afaceri 2025: 12.811.889 lei, 35 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
3841687
Denumire
ARCADA CON SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|31|250|1993
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.03.1993
Sediu
CIUTĂRIE, nr. 2C, Loc. Jibou, Oraș Jibou, Sălaj
Activități autorizate (CAEN)
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
  • 0990 Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor · rev. 3
  • 2363 Fabricarea betonului · rev. 3
  • 2364 Fabricarea mortarului · rev. 3
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
Arată toate (41)
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
  • 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 12.811.889 lei (-10% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4,8 mil. lei · 2025 12,8 mil. lei · maxim 2024 14,2 mil. lei · minim 2017 3,8 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 13,4 mii lei · 2025 69,6 mii lei · maxim 2016 100,3 mii lei · minim 2017 6,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 45 · 2025 35 · maxim 2015 45 · minim 2022 30.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă12.811.889 lei14.211.862 lei9.065.177 lei9.684.487 lei5.773.008 lei8.314.825 lei4.331.002 lei5.033.645 lei3.764.785 lei4.505.126 lei4.805.963 lei
Venituri totale12.291.802 lei12.558.420 lei10.410.527 lei9.461.988 lei6.626.148 lei9.352.636 lei6.086.377 lei4.925.135 lei3.863.229 lei4.591.314 lei4.277.023 lei
Cheltuieli totale12.202.725 lei12.471.567 lei10.372.251 lei9.397.010 lei6.596.556 lei9.326.134 lei6.061.965 lei4.890.832 lei3.854.644 lei4.470.391 lei4.259.796 lei
Rezultat
Profit net69.592 lei61.646 lei25.935 lei54.273 lei24.913 lei22.221 lei20.192 lei25.789 lei6.471 lei100.305 lei13.441 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net69.592 lei61.646 lei25.935 lei54.273 lei24.913 lei22.221 lei20.192 lei25.789 lei6.471 lei100.305 lei13.441 lei
Bilanț
Active totale8.126.793 lei4.118.149 lei6.542.454 lei4.462.452 lei4.202.858 lei4.415.655 lei5.946.191 lei5.408.908 lei2.925.692 lei3.136.997 lei3.679.738 lei
Datorii6.783.914 lei2.839.619 lei4.836.714 lei2.783.978 lei2.567.653 lei2.805.362 lei4.360.315 lei3.724.965 lei1.381.863 lei1.608.177 lei1.924.229 lei
Capitaluri proprii1.340.684 lei1.276.335 lei1.703.545 lei1.676.279 lei1.633.010 lei1.608.098 lei1.585.876 lei1.683.943 lei1.543.829 lei1.528.820 lei1.755.509 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3535353032353637414345

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ARCADA CON SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ARCADA CON SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ARCADA CON SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Jibou, Oraș Jibou, județul Sălaj (CIUTĂRIE, nr. 2C); numărul de înmatriculare e J|31|250|1993, din 23.03.1993.

Ce cifră de afaceri a avut ARCADA CON SRL în 2025?

12.811.889 lei, cu 10% sub 2024 (14.211.862 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 69.592 lei.

Câți salariați are ARCADA CON SRL?

35 salariați în medie în 2025 (35 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ARCADA CON SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.