MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL
MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 38387207. Cifră de afaceri 2024: 857.522 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 38387207
- Denumire
- MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|4154|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.10.2017
- Sediu
- EUGENIU DE SAVOYA, nr. 14, et. 2, SAD 10, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2018–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2020.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 857.522 lei (+899% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 85,2 mii lei · 2024 857,5 mii lei · maxim 2024 857,5 mii lei · minim 2018 85,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 76,6 mii lei · 2024 529,8 mii lei · maxim 2024 529,8 mii lei · minim 2020 −65,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 857.522 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 85.802 lei | fără bilanț | 85.199 lei |
| Venituri totale | 944.154 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 107.060 lei | fără bilanț | 85.376 lei |
| Cheltuieli totale | 358.178 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 169.566 lei | fără bilanț | 6.217 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 529.783 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | 76.604 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 65.714 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 529.783 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -65.714 lei | fără bilanț | 76.604 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 1.396.632 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1.032.581 lei | fără bilanț | 82.681 lei |
| Datorii | 77.958 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 41.414 lei | fără bilanț | 10.134 lei |
| Capitaluri proprii | 1.318.674 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 991.167 lei | fără bilanț | 72.547 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (EUGENIU DE SAVOYA, nr. 14, et. 2, SAD 10); numărul de înmatriculare e J|35|4154|2017, din 23.10.2017.
Ce cifră de afaceri a avut MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL în 2024?
857.522 lei, cu 899% peste 2023 (85.802 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 529.783 lei.
Câți salariați are MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL?
1 salariat în medie în 2024, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MTA GROUP CAREER MANAGEMENT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.