GYNOMEDICA SRL

GYNOMEDICA SRL: firmă în funcțiune din Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța, CUI 38372133. Cifră de afaceri 2025: 412.369 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
38372133
Denumire
GYNOMEDICA SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|3477|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.10.2017
Sediu
9 MAI, nr. 3, bl. D2, sc. C, et. P, Spatiu comercial, Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 412.369 lei (+376% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 15,3 mii lei · 2025 412,4 mii lei · maxim 2025 412,4 mii lei · minim 2017 15,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 13,4 mii lei · 2025 −8,7 mii lei · maxim 2022 62,1 mii lei · minim 2024 −124,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă412.369 lei86.638 lei156.491 lei128.002 lei101.562 lei67.189 lei21.941 lei47.872 lei15.251 lei
Venituri totale418.869 lei146.638 lei345.835 lei128.002 lei101.562 lei67.189 lei21.941 lei47.872 lei15.251 lei
Cheltuieli totale423.979 lei266.470 lei399.066 lei62.795 lei42.676 lei10.250 lei11.010 lei2.739 lei1.399 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei62.064 lei55.839 lei54.923 lei10.273 lei43.697 lei13.394 lei
Pierdere netă8.702 lei124.231 lei56.689 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-8.702 lei-124.231 lei-56.689 lei62.064 lei55.839 lei54.923 lei10.273 lei43.697 lei13.394 lei
Bilanț
Active totale305.381 lei402.608 lei785.330 lei306.943 lei199.718 lei72.922 lei67.877 lei57.291 lei15.352 lei
Datorii304.613 lei393.138 lei651.628 lei116.553 lei71.392 lei435 lei313 lei0 lei1.758 lei
Capitaluri proprii768 lei9.470 lei133.702 lei190.390 lei128.326 lei72.487 lei67.564 lei57.291 lei13.594 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GYNOMEDICA SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, GYNOMEDICA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul GYNOMEDICA SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, județul Constanța (9 MAI, nr. 3, bl. D2, sc. C, et. P, Spatiu comercial); numărul de înmatriculare e J|13|3477|2017, din 18.10.2017.

Ce cifră de afaceri a avut GYNOMEDICA SRL în 2025?

412.369 lei, cu 376% peste 2024 (86.638 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.702 lei.

Câți salariați are GYNOMEDICA SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GYNOMEDICA SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.