AMT CON INVEST SRL — dosare în instanță
Numele AMT CON INVEST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 10 decembrie 2024
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 38345295)
- CUI
- 38345295
- Denumire
- AMT CON INVEST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|6014|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.10.2017
- Sediu
- AITON, nr. 181, Sat Aiton, Comuna Aiton, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
Arată toate (9)
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2017–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.327.868 lei (-24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 48,3 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2022 2 mil. lei · minim 2017 48,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 45,6 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2025 1,8 mil. lei · minim 2023 −723,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 6 · maxim 2022 19 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.327.868 lei | 1.743.834 lei | 698.953 lei | 2.026.705 lei | fără bilanț | 1.254.360 lei | 1.256.188 lei | 431.686 lei | 48.316 lei |
| Venituri totale | 6.511.169 lei | 1.815.718 lei | 695.102 lei | 2.026.827 lei | fără bilanț | 1.254.368 lei | 1.256.188 lei | 431.686 lei | 48.316 lei |
| Cheltuieli totale | 4.338.035 lei | 1.148.184 lei | 1.411.861 lei | 1.976.625 lei | fără bilanț | 934.593 lei | 1.048.714 lei | 258.267 lei | 2.211 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 1.798.402 lei | 615.955 lei | 0 lei | 30.339 lei | fără bilanț | 307.693 lei | 197.963 lei | 169.102 lei | 45.622 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 723.122 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.798.402 lei | 615.955 lei | -723.122 lei | 30.339 lei | fără bilanț | 307.693 lei | 197.963 lei | 169.102 lei | 45.622 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 2.816.978 lei | 2.139.059 lei | 737.822 lei | 746.253 lei | fără bilanț | 1.039.555 lei | 628.334 lei | 287.989 lei | 55.078 lei |
| Datorii | 1.097.475 lei | 2.217.957 lei | 1.390.658 lei | 675.967 lei | fără bilanț | 513.975 lei | 410.447 lei | 118.065 lei | 9.256 lei |
| Capitaluri proprii | 1.719.503 lei | -78.898 lei | -652.836 lei | 70.286 lei | fără bilanț | 525.580 lei | 217.887 lei | 169.924 lei | 45.822 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 11 | 18 | 19 | fără bilanț | 10 | 13 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 5710/175/2024 | Judecătoria Aiud | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare AMT CON INVEST SRL?
AMT CON INVEST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des AMT CON INVEST SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.