ENJOYPROGRESS SRL
ENJOYPROGRESS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 38316680. Cifră de afaceri 2025: 2.092.471 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38316680
- Denumire
- ENJOYPROGRESS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|806|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.10.2017
- Sediu
- Zidari, nr. 12, LOT 2, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Arată toate (10)
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.092.471 lei (+26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 8,4 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2019 180 lei.
Rezultat net (lei): 2017 −4,5 mii lei · 2025 254,7 mii lei · maxim 2025 254,7 mii lei · minim 2018 −14,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 3 · maxim 2024 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.092.471 lei | 1.666.017 lei | 1.032.529 lei | 622.538 lei | 520.058 lei | — | 180 lei | 8.412 lei | — |
| Venituri totale | 2.094.202 lei | 1.667.328 lei | 1.032.643 lei | 623.374 lei | 520.571 lei | 0 lei | 180 lei | 8.412 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.782.818 lei | 1.473.116 lei | 888.721 lei | 566.174 lei | 442.740 lei | 8.960 lei | 256 lei | 22.837 lei | 4.519 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 254.704 lei | 156.188 lei | 136.779 lei | 50.965 lei | 69.429 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.960 lei | 81 lei | 14.676 lei | 4.519 lei |
| Rezultat net | 254.704 lei | 156.188 lei | 136.779 lei | 50.965 lei | 69.429 lei | -8.960 lei | -81 lei | -14.676 lei | -4.519 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 840.873 lei | 613.984 lei | 389.749 lei | 184.732 lei | 88.573 lei | 14.030 lei | 8.100 lei | 8.370 lei | 7.181 lei |
| Datorii | 579.014 lei | 366.829 lei | 201.712 lei | 133.474 lei | 47.180 lei | 42.066 lei | 27.176 lei | 27.365 lei | 11.500 lei |
| Capitaluri proprii | 261.859 lei | 247.155 lei | 188.037 lei | 51.258 lei | 41.393 lei | -28.036 lei | -19.076 lei | -18.995 lei | -4.319 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENJOYPROGRESS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ENJOYPROGRESS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ENJOYPROGRESS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (Zidari, nr. 12, LOT 2); numărul de înmatriculare e J|09|806|2017, din 05.10.2017.
Ce cifră de afaceri a avut ENJOYPROGRESS SRL în 2025?
2.092.471 lei, cu 26% peste 2024 (1.666.017 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 254.704 lei.
Câți salariați are ENJOYPROGRESS SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ENJOYPROGRESS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.